Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fikirtepe Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Fikirtepe Klima Servisi

Fikirtepe Klima Servisi

Fikirtepe Klima Servisi , Firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız Klima alanında gerekli olan tüm eğitimlerini tamamlanmış olup uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman çok daha fazla tecrübe edinmişlerdir. Bu sayede Fikirtepe Klima servisi olarak çalışanlarımızın hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir.

Fikirtepe Klima Servisi

Fikirtepe Klimanızda işlem yapıldığında yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız. Firmamızın ücretsiz montaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha elverişli ve kış mevsiminde sizi ve ailenizi sıcak ortamlara kavuşturuyoruz. Fikirtepe marka değişen ve gelişen teknolojide son derece güzel ve kullanışlı ürünler üretmekte olup yaşam alanlarınızı daha iyi ve yaşanabilir hale getiriyor. Tüm marka klimaların bakımı yılda en az iki kere servisimiz tarafından profesyonel olarak yaptırmanızı önermekteyiz. Klima bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız mevsim geçişleri için çok önemlidir.  Fikirtepe klima servisi olarak size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Firmamız en uygun fiyatlar ile cihaz bakımlarınızı ve cihazınızda arıza var ise parça değişimlerini çok uygun meblağlarda yapmaktadır. Cihaz bakımlarınızı ve onarım işlemlerini düzenli olarak yaptırmanız demek cihazınızı hem uzun vadede kullanabilmek hem de gelecek olan faturalardan tutum sağlamanız demek. Artık Klimanızı açmaktan korkmayacak. Fikirtepe Klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

  Fikirtepe Klima Servisi , Uzun yıllardır Fikirtepe Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz ’nin tüm ilçeleri ve mahallerinde7/24 servis anlayışımız ile Fikirtepe Klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup iyi hizmet vermeyi önceliğimiz olarak benimsemişizdir. Alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile Fikirtepe markasının ve farklı model beyaz eşyalarınızın da montajı bakımı ve tamir işlemlerini de yapıp her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz.

Klima Servisi 

Kadıköy Klima Servisi olarak Klima arızalarında cihaz bakımı çok önemlidir. Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar düzenli olarak yaptırırsanız cihazınız da yaş aldıkça arıza konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Biz Fikirtepe Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın ilk montajı yapılırken servis ekiplerimiz cihazınıza bakım yaptırma zamanları ile ilgili tarafınıza bilgi aktarıyor olacaktır.

Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca Klima kazanları olarak adlandırılır. Cihazınızda bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda ise bu gerekmez çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızdaki mevcut soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

Klima Servisi Fikirtepe olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız. Fikirtepe Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek her zaman bizi mutlu etmiştir. Sitemizde bulunan numaradan bize ulaşarak kaliteli bir klima servisi vermekteyiz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın