Kartal Klima Servisi 1

Kartal Arçelik Klima Servisi

Kartal Arçelik Klima Servisi, Firmamız uzun yıllardır kartal  ilçesinin tüm mahallelerine Arçelik klima hizmeti vermektedir. Samimi, garantili ve uzman teknik servis bizimle konfor içinde ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Klima cihazlarını yılda en az bir kez bakım yapılması lazım.

Kartal Arçelik Klima Servisi
Kartal Arçelik Klima Servisi

Kartal Arçelik Klima Servisi

Kartal Arçelik Klima Servisi, Sitede hızlı çözümler sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bulgular sonucunda, gerekli bakım ve onarım konularında uzman teknik arkadaşlarıyla kalıcı bir iz bırakmaya çalışıyoruz. Kartal ilçesi servisimiz Tüm Arçelik marka klimalara hizmetimiz vardır. Klima Üniteleri, enerji sınıfı ve gaz sistemine göre iki kısma ayrılmıştır. Eski kullanılan yan (R22) gaz tipi klimalar ve yeni tip (r410) A tipi klimalar. Klima cihazları iç ve dış iki üniteden doğar.

Arçelik Klima Servisi

Klimalar, ev kullanımı ve işyeri kullanımı için bölünmüş tip olarak kendi içinde 4 (dört) ayrılmıştır. Markalara ve modellere kıyasla farklı değerlere sahiptirler, ancak bunlar ana başlıkları olan klima modelleridir. Klima cihazları soğutma için tasarlanmıştır ancak sıcak ısıtma özellikleri de mevcuttur. Klimaların bakır boruları ne kadar düşük olursa, verimlilik o kadar yüksek olur. Daha ayrıntılı bilgi için çağrı Merkezlerimizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile en iyi hizmeti veriyoruz.

Klima Servisi

Mobil servis ağımız ile Kartalın tüm mahallelerine hizmet veriyoruz. Klimalarınız için firmamızı günde 24 saat arayabilirsiniz. Klima servisinden sonra yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınır. Klima bakım hizmeti için bir şirket olarak, yılda en az bir kez bakım yaptırmanızı öneririz. Muhafaza edilen klimalar gelecekte önemli sorunlara neden olmaz, ancak yüksek performansla çalışarak, klimanızın ortam klimasını ısıtmasına ve soğutmasına ve düşük enerji tüketimi ile küçük olsa bile bütçenize katkıda bulunmasına izin verirler.

Kartal Arçelik Klima Servisi

Güvenli bir klima hizmet için her zaman bizi arayabilirsiniz. Firmamız bakım, onarım ve montaj işlerine 7/24 hizmet vermektedir. Buna ek olarak değiştirilen parçalar 1 yıl garanti altına alınır . Firmamız müşteri memnuniyetini ön plana almıştır. Değerli müşterileriniz için en kaliteli ve en ekonomik çözümleri üretiyoruz. İstediğiniz zaman destek ekibimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul Arçelik klima servis profesyonel ekibi her zaman yanınızda.

Kartal Arçelik Klima Servisi
Kartal Arçelik Klima Servisi

Kartal Arçelik Klima Servisi

Tüm Arçelik klimalar için Servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Firmamız tüm yeni Arçelik cihazlarının yedek parçalarına sahiptir. Çünkü bu alandaki en eski şirketlerden biriydik, tüm yedek parçalarımız var. Arızalı Arçelik aracınızı elden çıkarmadan önce hizmetimizden destek alabilirsiniz. Beyaz eşya cihazlarının tam bir incelemesini yapan tek şirketiz. Firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Kartal Arçelik Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Arçelik klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Kartal klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kartal Arçelik Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Kartal Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

 


ŞİRKET ADI: KARTAL ARÇELİK KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Kutupyıldızı Sokak, Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00