Maltepe Daikin Klima Servisi
Maltepe Daikin Klima Servisi Olarak Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Daikin Klima Servisi 

 Maltepe Daikin Klima Servisi, Güvenilir olarak verdiğimiz hizmetlerden dolayı Maltepe bölgesinin en çok tercih edilen Klima servisi olduk. Maltepe Daikin Klima Servisi,  alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile güler yüzlü ekiplerimiz ile birlikte Maltepe bölgesinde Daikin marka olarak hem de marka ve model ayrımı yapmadan klima ve beyaz eşyalarınızın kurulumu, onarımı ve söküm işlemlerini yapmaktayız. İstanbul’un tüm bölgelerine Klima servisi olarak hizmet veriyoruz. 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz açık olup teknik servis araçlarımız ile klima ve beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her sorunda ve cihaz montajlarınızda adresinize hızlı servisimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Maltepe Daikin Klima Servisi 
Maltepe Daikin Klima Servisi

Maltepe  Klima Servisi

Daikin Maltepe Klima servisi olarak cihaz bakımınızı yılda 1 kez yapmanızı önermekteyiz. Cihaz bakımınız düzenli aralıklar ile yapıldığında cihazınızda arıza oluşma oranı bir o kadar aza düşer ve daha verimli çalışırken aynı zamanda yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız.  Daikin Klima Maltepe bölgesi servisi olarak bizden aldığınız bakım hizmetlerinde garantili hizmet veriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız her bakım sürecinde uzun vadeli çalışma yapıp gelecekteki bakım süresi hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz. Zamanında yapılmayan bir bakım işlemi, klimanızın ömrünü kısaltacak ve toz birikimi sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. Bakım sırasında değişmesi gereken ileride sizlere sorun yaratacak cihaz parçası var ile bu durumu sizinle paylaşıyor ve onayınız üzerine araçlarımızda hazır olarak bulundurduğumuz parçalar ile anında değişimini gerçekleştiriyoruz

Klima Servisi

 Maltepe  Daikin Klima Servisi, Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ederseniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız.  Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız. Firmamız ilçenin tüm alanlarında ve tüm mahallelerde özel bir şekilde sunduğu klima hizmeti ile ayrıcalıklar sunmaktadır. Yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl işçilik ve hizmet garantisi veriyoruz.

 

Maltepe Daikin Klima Servisi 
Maltepe Daikin Klima Servisi

Mantepe Daikin Klima Servisi

 Daikin Klima Servisi Maltepe, Klima servisimiz 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Klima konusunda doğru bilgiler her zaman siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıyor ve sizlerin gözleri önünde servis işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Klima konusunda uzman kadrosu en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilir. Çağrı merkezi aracılığımız ile bizlere ulaşıp anında hizmet alabilirsiniz. Klimanızdan yeterli derecede verimlilik elde edemediğiniz zaman bizlere ulaşıp cihazınızdaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Yaptığımız her işlemde 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.  İstediğiniz her zaman bizimle iletişime geçebilir özel servis hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Maltepe Klima Servisi Bakımı

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Daikin Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maltepe Klima Servisi

Maltepe Daikin Klima Servisi’ni tercih etmenizin en önemli sebepleri; sertifikalı uzman çalışanlarımız, garantili işçilik, birçok markada bakım onarım montaj hizmeti sunmamız gibi bir sürü memnun edici özelliğe sahip olmasıdır.

İstanbul yaşantısının vermiş olduğu zorluklarda, klima bakım işlemlerini yaptırmak pekte kolay olmayabilir ama unutmayın ki eğer uzun ömürlü bir klimaya sahip olmak istiyorsanız, klimanızın arızalanmasını beklemeden.

Belirli periyotlarda bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Biz, Maltepe Klima Servisi ailesi olarak sizin bu yoğun zamanlarınızda sizlere en iyi en güvenilir hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Maltepe Daikin Klima Servisi olarak; Güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.


ŞİRKET ADI: MALTEPE DAİKİN KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00