Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Caferağa Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Caferağa Klima Servisi

Kadıköy Caferağa Klima Servisi

Kadıköy’ün Caferağa mahallesinde klima servisi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllık tecrübemizle ve gerekli eğitimi görmüş uzman ekibimizle. Çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonları da dahil olmak üzere servis hizmeti verilmektedir. Ekiplerimiz 7/24 hiç durmadan çalışmaktadır hemen biz ulaşarak bu profesyonel hizmetten sizde yararlanabilirsiniz.  bölgesinde telefon numaramızla iletişime geçerek bizden hizmet alabilirsiniz. Tüm marka Klimalara bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Caferağa Klima Servisi 

Klima bakım süreci hizmetimiz tarafından özenle yapılır. Klima bakımını her yıl en az 1 kez mümkünse kış aylarına girmeden yapmanızı öneririz. Klima bakım yardımı ile enerji tasarrufu sağlanır ve Klima ilk gün ki gibi daha sağlıklı çalışır. Klima temizleme işlemi açısından daha önemli olan enerji tasarrufu konusunda size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Servisimizi arayarak hemen en iyi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler için 1 yıllık garanti hizmeti sağlamaktayız. Caferağa Klima servisi olarak klimanızın yedek parça kısmı bir yıl içinde tekrar başarısız olursa, Servisimizi arayabilir ve ücretsiz garanti kapsamında hizmet alabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Değiştirilen cihazların parçalarında garantili yedek parça servisi sağlıyoruz. Müşterinin memnuniyetini koruyan hizmetimiz, bu yönde hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet ücretlerimiz makul fiyatlarla ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

 

Klima Servisi

Klima Servisi, klimalar çalışma prensipleri nedeniyle farklı ve nemli hava koşullarında bulunabilir. Farklı ısı geçitlerinden dolayı klimalar, bakteri üretme, aşınma, düşük klima hataları şeklinde çalışma verimliliği olasılığı yüksektir. Ayrıca, gerekli teknik bilgiye sahip olmak üzere genel nezaket ve müşteri ziyaretleri kurallarının bilincindedir ve servis sertifikalarını ve fabrika eğitimlerini yetkilendirmiştir.

Firma olarak türlü ihtiyacınızda Siz değerli müşterilerimizin yanındayız.  Çağrı merkezimizden de günün her saati evinizde servis çağıramadan destek alabilir sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bizim tüm çalışanlarımız güler yüzlüdür.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın