Kartal Regal Klima Servisi
Kartal Regal Klima Servisi Kartal ‘da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kartal Regal Klima Servisi 

Kartal Regal Klima Servisi, Günümüzde en çok kullanılan ısıtma ve soğutma cihazları klimalardır.  Kartal Klima Servisi,  İstanbul un tüm bölgelerine servis hizmeti sağlamaktadır. Regal klima bakımı, montaj ve diğer tüm işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uzman kadromuz ile aynı gün hizmet vermekteyiz.

Kartal Regal Klima Servisi
Kartal Regal Klima Servisi

Kartal Klima Servisi

Kartal ilçesinin en kaliteli klima servis hizmetini vermekteyiz. Klima sektöründeki en kaliteli klima servis hizmetini vermekteyiz. Klima ile ilgili verdiğimiz tüm hizmetler için 1 yıllık garanti hizmeti sağlamaktayız. Klima bakımı için çağrı merkezi numaralarımızla iletişime geçerek bizi bilgilendirebilirsiniz.

Regal Klima Servisi

Kartal ilçesinde Regal marka klimalara bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Firma olarak klimanıza yılda en az 1 kez bakım yapmanızı önermekteyiz. Muhafaza edilen klimalar yüksek performansla çalışır ve aynı zamanda gelecekteki herhangi bir büyük arızaya neden olmaz.  Klima kurulumuna dikkat etmeniz gereken noktalar da vardır. Klima Servisi doğru seçilmelidir. Cihaz ortamı konusunda servis ekiplerimiz yardımcı olmaktadır. Bu şekilde, ortamınız daha sıcak ve yaz mevsiminde daha serin olacaktır. Yaz aylarında, klimalar serin bir ortamda rahatlamanıza izin verir ve kışın da sıcak bir ortama sahip olabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanıza bakım yaptırmazsanız filtreleri tıkanır ve bu da sağlığınıza zarar verir. Servisimiz tarafından sağlanan bilgilerin ilk klima kullanımı ve bakımı ile ilgili olarak klima bakım uzatılır olmasıdır. Klima hizmeti olarak yapılan çalışmalardan hemen sonra teknik ekip tarafından verilen önerilere uymak gereklidir. Klima hizmeti, özellikle ilk kurulum daha sonra klima kullanıcıları ilk ve sonraki kullanım kurallarına uymak gerekmektedir.

Kartal Regal Klima Servisi 

Cihazınızın için gerekli olarak yaptıracağınız her işlemde ilerleyen süreçlerde kar elde ederek daha yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız ve müşterilerimize her zaman önerimiz cihazınızda daha büyük sorunlar yaşanmaması adına gerekli bakım ve onarım işlemlerinin uygun olduğu zamanlarda yapılmasıdır.

Kartal Regal Klima Servisi
Kartal Regal Klima Servisi

Kartal Regal Klima Servisi 

Firmamız her zaman doğru ve güvenilir işlere imza atmış ve müşterilerinden her zaman adından büyük mutlulukla ve çalışma disiplini ile güvenle söz ettirmiştir. Kartal Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize güven aşılamak ve doğru işler yapmak bizim için çok önemlidir. Bir telefon kadar uzağınızda olup tüm ihtiyaçlarınıza anında hızlı çözümle ile çözüm bulmaktayız. Firmamıza ulaşarak bölgenin en iyi klima servis hizmetini alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KARTAL REGAL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Orhantepe 34865 Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00