Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Göztepe Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Göztepe Klima Servisi

Kadıköy Göztepe Klima Servisi

Firma olarak uzman çalışanlarımız ile ilçesinin tüm mahallelerine Göztepe klima servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız bu sektörün en köklü firmalarından biridir. Verdiğim tüm hizmetlere firmamız tarafından 1yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. Uzman ve deneyimli çalışan kadromuz ile bize ulaştığınız anda aynı gün evinize gelerek en iyi klima servis hizmetini sunuyoruz. Klimalarınıza uzun vadeli çözümler üretiyoruz. Uzman çalışanlarımız ile ilçesinde hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Göztepe Klima Servisi

Firma olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz klimanıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızdır. Klima ile ilgili herhangi bir sorunda Destek ekibimiz aracılığıyla bize ulaşarak aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. Periyodik bakım yaptırdığınızda faturalarınız oldukça düşecektir. Hemen bize ulaşarak aynı gün klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 Klima Servisi

Klimalarınızı ilk gün ki haline getiriyoruz. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Göztepe Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi olarak Bakım ve onarım işlemleri son bulduğunda firmamız tarafından 1 yıl işçilik garantisi sağlamaktayız. Her marka klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmayı başarmıştır. Firmamıza ulaşarak klima ile ilgili tüm sorularınızı ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Göztepe Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak ve doğal gaz sızıntılarını önlemek için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. Bu sektörün en köklü firmalarından biri olarak 7/24 hiç durmadan klima hizmeti veriyoruz. Bize ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa