Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yavuzselim Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Yavuzselim Klima Servisi

Beykoz Yavuzselim Klima Servisi

Yavuz selim Klima Servisi olarak, Klima servisiniz ile ilgili bütün sorunları çözmek için uzman personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Klima bakımı, klima gaz dolumu, Klima tamiri, tesisatı servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize güvenilir klima servis hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Yavuz selim Klima Servisi, klima teknik servisi olarak Yavuz selim bölgesinde 7/24 hizmet anlayışımız ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Beykoz Klima Servisi, İstanbul Klima Servisi firması olarak ürün ve yedek parça satın alma konusunda müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Cihaz bakımlarınız, Cihaz montajlarınız ve onarım işlemleri servisimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır. Böylece İstanbul bölgesinin en fazla tercih edilen Klima Servisi olarak yerimizi aldık. Adreslerinizin en çok aranan beyaz eşya ve klima servisiyiz ve konusundaki en güvenilir firma olmaktan da gurur duymaktayız.

Klima Servisi

Sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında sağlanır ve kayıt altında tutulmaktadır. Klimalar çalışma anlayışı kısa şöyledir. Kompresör içinde gaz soğutma sağlar. Soğuyan bu gaz, cihazın neden olduğu aşınma şeklinde eksik veya aşırı, aynı zamanda daha fazla enerji tüketimine neden olur. Klimanın çalışma prensibi, sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu devletten tekrar sıvıya dönüştürür. Bu, kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Bu aşamaların sorunsuzca çalışması bakımın ve ya onarım işleminin yetkili ve deneyimli bir firma tarafından yapılmasına bağlıdır. Bunun için ideal bir servisiz.

Yavuzselim Klima Servisi, olarak periyodik bakım hizmeti de vermekteyiz. Periyodik Klima bakımlarınızın düzenli olarak yapılması klimanız için çok çok önemlidir. Cihaz bakımlarınızı servisimiz aracılığı ile düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Düzenli bakım cihazın daha büyük sorunlara yol açmasının önüne geçer. Periyodik olarak klima bakım, klima kurulum tamir ve onarım işleri, söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri kaliteli ve özenli bir şekilde sağlanan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Firmamız, gelişen teknolojiye ayak uyduran çalışanlarımız ile yeni nesil ürünleri, onarım ve onarım işlerini, tüketicilerin her türlü ihtiyacına uygun en rahat çözümü sağlamak amacıyla faaliyet gösterir.

Yavuzselim Klima Servisi olarak, uzman, deneyimli, eğitimli personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile, yaşadığınız her türlü sorunu çözmek için Beykoz’un mahallelerinde ve Beykoz Yavuz Selim mahallesinde hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlı, hızlı hizmet anlayışı ve bütçe dostu servis anlayışı ile klima hizmetleri konusunda uzman çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat Yavuzselim Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Yavuzselim Klima Servisi

Tüm müşterilerimize müşterilerimize 7 gün 24 saat süre ve gün sınırlaması koymadan Klima servis hizmeti ile destek olmaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz olduğunuz tüm işlemlerden sonra 1 yıl işçilik ve garanti hizmeti de vermekteyiz. Eğer bir sorun yaşandı ve tekrar adresinize servis çağırdığınız gerekirse ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız. Etkin hizmetinde çalışan profesyonel kadromuz ile Beykoz ve mahallerinde yaptıkları görevleri Klima Servisi olarak en üst düzeyde titizlikle yerine getirmekteyiz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa