Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kanlıca Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kanlıca Klima Servisi

Beykoz Kanlıca Klima Servisi

Bakım, kurulum ve onarım işlemleri için firmamızı arayabilirsiniz. Marka ve model ayrımı yapmadan tüm cihazlarınıza servis hizmeti sağlamakla birlikte   marka cihazların satın alımı konusunda da firma olarak yardımcı olmaktayız. Farklı bir adrese taşındığınızda evinizde bulunan cihazın çıkarılma ve yeni adresinize kurulum işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Kanlıca mahallesi sağlanan hizmetlerle birlikte, evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız klimalar için kurulum sürecini istediğiniz gibi gerçekleştirmekteyiz. Kanlıca mahallesi Klima servisi olarak beyaz eşyalarınız konusunda her türlü ihtiyaçlarınız da yanınızdayız.7/24 servis hizmet anlayışımız ile çağrı merkezimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçip servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kanlıca Klima Servisi

Kanlıca Mahallesi Teknik Klima Servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçerek kısa sürede Klima ve tüm beyaz eşyalarınızın kurulumu bakımı ve onarımı konusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Cihaz arızalarınızda 1 yıl işçilikte olmak üzere garanti vermekteyiz. Firmamız özel bir şekilde sunduğu klima hizmeti ile ayrıcalıklar sunmaktadır. Yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl işçilik ve hizmet garantisi veriyoruz. Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.

Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi olarak Vermiş olacağımız hizmetlerden sonra cihazlarınızdan daha iyi verim alacaksınız. Klimanızdan daha iyi verim aldığınızı hissedeceksiniz.

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması kullanımda çok önemli olup aynı zamanda cihazınızda arıza olmaması konusunda sizlere uzun kullanım konusunda yardımcı da olmaktadır. Klima konusunda uzmanlaşmış firmamızdan başarılı bir hizmet elde edebilirsiniz. Kanlıca Mahallesi Klima Servisi her zaman doğru hizmetler vermektedir.

 

Kanlıca Klima Servisi Bakımı

Kanlıca Mahallesi Klima Servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez mutlaka yapılmasını önermekteyiz. Bakımı yapılmayan klimaların verimliliği zamanla azalacak, enerji tüketimi artacak ve faturalarınız yüksek meblağlarda gelmeye başlayacaktır. Bu sebeple cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması önemlidir. Gerekli bakım kurulum işlemleri servisimiz tarafından uzman bir şekilde yapılmalıdır. Çalışanlarımız Klima konusunda yıllar boyunca uzmanlaşmış bir şekilde servis hizmeti vermektedirler.

Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ederseniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız.  Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa