Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Akpınar Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Akpınar Klima Servisi

Sancaktepe Akpınar Klima Servisi

 Akpınar Klima Servisi,  klima servisi olarak sizin isteğinize göre aynı gün evinize gelerek sizlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermekteyiz. Firmamız uzun yıllardır deneyimi ve uzman çalışan kadrosu sayesinde size en iyi hizmeti vermektedir.  Akpınar Klima servisi olarak Klimalar konusunda her türlü ihtiyaçlarınız da yanınızdayız. Yılın her günü çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz.  Her marka klimalara servis hizmeti sağlamakla birlikte. Farklı bir adrese taşındığınızda evinizde bulunan cihazın çıkarılma ve yeni adresinize kurulum işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Onarım, Bakım ve Kurulum işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akpınar Klima Servisi 

Sancaktepe Klima Servisi olarak Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ediniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız destek ekibimize bilgi verebilirsiniz.  Bakım yaptırmanız durumunda Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız. Ergonomik fiyatlarla uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Gerekli bakım kurulum işlemleri servisimiz tarafından en iyi şekilde yapılmalıdır. Çalışan kadromuz uzun yıllardır bu firmada çalışan bizden önce profesyonel firmalarda eğitim görmüş kişilerden oluşmaktadır. En uygun fiyatlar ile firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız çok uzun yıllardır Akpınar Klima Servisi olarak hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçerek kısa sürede Klima ve tüm beyaz eşyalarınızın kurulumu bakımı ve onarımı konusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. 7/24 durmadan çalışıyoruz.

Firma olarak yapılan her iş için 1 yıllık işçilik garantisi hizmeti vermekteyiz.

Klima Servisi 

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması kullanımda çok önemli olup aynı zamanda cihazınızda arıza olmaması konusunda sizlere uzun kullanım konusunda yardımcı da olmaktadır. Klima konusunda uzmanlaşmış firmamızdan başarılı bir hizmet elde edebilirsiniz. Firmamız bu alanda çok başarılı ve garantili hizmet vermektedir.

Klimanızın düzgün çalışmasındaki en iyi etkenlerden biri de doğru yere monte edilmesidir. Bu durumda montajı yapan servisin alanında uzman olması çok önemlidir. Ergonomik fiyatlara en iyi hizmeti veriyoruz. Periyodik bakım yaptırmamanız durumunda faturalarda kabarma ve klimanızdan düşük verim alırsınız. Bu sebeple cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması çok gerekir.  Akpınar Klima Servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda en az bir kez mutlaka yapılmasını önermekteyiz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa