Kadıköy Rubenis Klima Servisi
Kadıköy Regal Klima Servisi Kadıköy’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Rubenis Klima Servisi 

Kadıköy Rubenis Klima Servisi, Firmamız uzun yıllardır bu sektörde en kaliteli klima servis hizmetini vermekteyiz. Bu bağlamda Firmamız Kadıköy bölgesindeki klimaların onarımı için hizmet vermektedir. Sektördeki işçilik tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli klima servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız klima tamir uzmanlaşmış bir teknik servis, özellikle bu bölgede, marka fark etmeden ve model klimalar için onarım yapabilirsiniz.

Kadıköy Rubenis Klima Servisi 
Kadıköy Rubenis Klima Servisi

Rubenis Klima Servisi Kadıköy

Bakım, onarım ve montaj işlerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekteyiz. 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Klimalarınızın bakımında uzmanlaşmış teknik ekibimizle size en başarılı hizmeti sunabiliriz. Firmamız bölgede klima hizmeti alanında en özel ve profesyonel hizmet sunmaktadır çok ilgi ve tercih edilir. Buna ek olarak, makul fiyatlarla hizmet vermek de tercih edilir.

Kadıköy Rubenis Klima Servisi

Klima arızalarında iş bittikten sonra siz değerli müşterilerimiz için 1 yıllık garanti hizmeti sağlamaktayız. Aklınıza bağlı konu ile ilgili olarak bizden hizmet istemek için şirketimizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Kadıköy Klima Servisi olarak, Kadıköy kaza tüm bu hizmet ve klima hizmeti bulunmaktadır. Firma olarak Kadıköy’ün tüm mahallelerine 7/24 hiç durmadan kaliteli hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi

Kaliteli hizmet anlayışımız ile en iyi klima servis hizmetini sizlere sağlamaktayız. Haftanın her günü uzman ekiplerimiz ve randevulu servis hizmetimizle çalışmaktayız. İstanbul’un seçkin bir bölgesi olan Kadıköy Klima Servisi ve İstanbul’un en hareketli sokaklarına sahip lüks restoran ve kafelere ev sahipliği yapan Kadıköy ilçesinde bulunan Kadıköy Klima Servisi ile büyümeye devam ediyoruz. Kadıköy ilçesinin gelişmesi ve halen İstanbul şehri için merkezi ve önemli bir konuma sahip olması ve ticaret tesislerindeki artış nedeniyle klima hizmeti ihtiyaçları ortaya çıkmıştır.

Kadıköy Rubenis Klima Servisi 

Her geçen gün firma olarak büyüyerek siz değerli müşterilerimize daha iyi klima servis hizmeti vermeye çalışıyoruz. Ergonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Buna ek olarak klimalarınız ilk gün ki haline getiriyoruz. Size değerli müşterilerimize hizmet eden Kadıköy klima servis personeli, mesleki yeterlilik belgesi sahibi, eğitim ve görgü kuralları, fiziksel görünüm, okul mezunları ve ustabaşı konularında uzmandır.

Kadıköy Rubenis Klima Servisi 
Kadıköy Rubenis Klima Servisi

Kadıköy Rubenis Klima Servisi 

Güvenilir klima servis hizmetimizle kolayca en iyi servisler arasına girmeyi. Kadıköy ilçesinin her Mahal ve bölgesinde 7/24 klima servisimiz olduğunu ve mobil klima servisimizle aynı hizmeti alabileceğinizi hatırlatmak için, sizin için uygun olan cazip fiyat kampanyalarımızdan da faydalanabilirsiniz. Kadıköy Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize klima hizmeti sunuyoruz. Müşterilerine adreslerini verdikten kısa bir süre sonra verilen adrese giderler ve gerekli onarımları yaparlar ve daha rahat yaşamalarına yardımcı olurlar.* müşterilerimize bir klima hizmeti olarak tavsiyemiz, iklimlendirmenizi zamanında korumaktır. Mevsimlerde dinlenmek için klimanızın daha uzun sürdüğünden ve aynı zamanda verimli olduğundan emin olabilirsiniz. Hemen bize ulaşarak kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy Rubenis Klima Servisi

Kadıköy Rubenis klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Kadıköy Rubenis Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Kadıöy Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY RUBENİS KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00