Uskudar Demirdokum Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi Üsküdar

Demirdöküm Kombi Servisi Üsküdar, .Üsküdar Kombi servisi 20 yılı aşkın süredir İstanbul çevresinde Demirdöküm Kombi Teknik Servisi olarak hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz her hizmetten sonra garantili servis imkanı sağlıyoruz. Sadece Demirdöküm Kombi Servisi olarak değil birçok farklı marka ve modellerde de montaj bakım ve arıza konularında da servis imkanı sağlıyoruz. Mobil uygulamamız ve 7/24 hizmet anlayışımız ile servisimizden hizmet almak çok kolay. Cihazınızın sorunu ne ise teknik personellerimiz ile anında çözümler uyguluyoruz. Aynı zamanda markanın cihazlarını satın alma konusunda da siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

Demirdöküm Kombi Servisi Üsküdar

Cihazınızın kurulumu yapıldıktan sonra 1 yıl ara ile mutlaka periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Belirtmiş olacağımız gibi nedenlerden dolayı cihazınızın bakımını yaptırmak için Demirdöküm Kombi servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zamanla,  kazan yanma odasındaki kurumun tozu ve kalıntıları cihazı kullanılamaz hale getirir. Cihazların böyle bir özelliği vardır; havayı dışarıdan emer ve tekrar üfleme yapar. Bu süreç sürekli olarak aktiftir, toz ve kirliliğe neden olur. Yangın yanma odası, cihazın gücünü artırmak için kir ve tozdan temizlenir. Isıtıcı hattındaki filtreler çıkarılır ve temizlenir.

Genleşme tankı kontrol edilir ve gerekirse hava tamamlanır. Çakmak ayarları düzgün çalıştığından emin olun. Kullanım su ve ısı ayarı kontrol edilir. Gaz sızıntısı ve su sızıntısı kontrolü gerekirse yapılır, borular değiştirilir.

Buna ek olarak, tamirden sonra 1 yıl boyunca hizmetimiz tarafından sağlanan güvence nedeniyle müşterilerimizi onarımdan sonra ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Bu durumda her zaman servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız ve faturalarınız daha düşük meblağlarda gelecek.

Kombi Servisi

Garantili Müşteri Memnuniyeti sağlayan Üsküdar size en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü 24 saat bibimle iletişime geçerek servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Her müşterimize aynı hassasiyetle çalışıyoruz ve arkamızda mutlu müşteriler bırakıyoruz. Bize güvenerek beyaz eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Firmamız çalışanları beyaz eşya alanındaki tüm eğitimlerini tamamlanmış ve uzun yıllar boyunca edinmiş oldukları tecrübe doğrultusunda uzman bir şekilde hizmet vermektedirler.