demirdokum kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Firmamız kombi servis ve onarım hizmeti vermek için ortalama yıllar önce yola çıkmıştır. Demirdöküm kombi servisi sizlere özel hizmet sunmak çalışmalarını sürdürmektedir. Çağrı merkezimiz aracılığıyla 7/24 firmamıza ulaşabilen müşterilerimiz, İstanbulun tüm ilçelerine hizmet alabilmektedir. Servis Hizmetlerimiz kapsamında bakım, onarım ve montaj şeklinde farklı hizmetler sağlanmaktayız. Bu hizmetler ile birlikte oluşturulan kalite için tüm kombi markaları ve modelleri işlenebilir.

Kombi Servisi Demirdöküm

Personellerimiz tüm cihazlar için gerekli bilgi ve deneyime sahip bir şekilde çalışmaktadır. Bu sektördeki verilebilecek en iyi hizmeti veren firmamız, tüm ekipmanlara sahip deneyimli personeli ve sunduğu hizmetler sayesinde bakım ve onarım operasyon işlerinde bir numara olmuştur. Bu sayede firmamıza ulaşan tüm müşterilerimiz arızalardan kurtulabilir ve evlerinde ısıtma sıcak su olarak kullanılan kazan cihazlarının en verimli kullanımını elde edebilirler.

Demirdöküm Kombi Servisi

Firmamız tüm işlemler bittiği zaman değiştirilen parçaların 1 yıllık garanti hizmeti sunar. İstanbulun tüm ilçelerinde Demirdöküm marka Kombi bakım onarım konusunda servisi mevcuttur. Fiyat açısından iyimser olan firmamız her daim müşteriyi düşünür, kombi bakım sonrasında deneyimli çalışanlarımız kombinin performansını test eder. Cihazların onarımında veya bakımında kullanılan yedek parçalar için uygun bir fiyat sağlarken, ödeme açısında nakit ödeme veya kredi kartı ödemesi gibi olanaklar da vardır.

Demirdöküm Kombi Servisi

Kombiler son derece hassas cihazlardır. Kombinizin ilk günki gibi çalışması için bakım yapılması gerekir. Periyodik bakım sadece ısınma açısından değil güvenlik açısındanda atlanmamalıdır. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren firmamız deneyimli çalışanları ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yüksek kaliteli ve modern uygulamalarla kombi bakımını gerçekleştiriyoruz. Böylece kış aylarında daha az enerji tüketerek istediğiniz ısı değerlerini elde edebilirsiniz. Kombi Kazanlarda doğalgaz girişleri ve kontrol edilir işlem gerekiyorsa yapılır.

Aynı şekilde, elektrik tesisatı ve ateşleme sistemleri gözden geçirilir. Kombi kazanlarda ayrıntılı bir inceleme yapılır. Kombi kazanının bakımı için şirketimizle ulaştığınızda evinize çok hızlı bir şekilde gelinir ve kombi kazanının bakımı yapılır. Bakım sonrası değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınır. Değişim sırasında kullanılacak yedek parçalar da tamamen orijinal ve fatura ürünleridir. Bu şekilde, enerji tüketimi azalır verim artar. Kombi kazanınızın il gün ki gibi çalışmasını istiyorsanız, kesinlikle servisimizle irtibata geçmelisiniz. Bu şekilde daha rahat bir kombi kullanım deneyimi yaşarsınız.

Kombi Servisi

Firmamız 7/24 servis hizmeti vermektedir. Kombinizden verim alamıyor musun daha ne duruyorsunuz hemen bizimle iletişime geçin aynı gün servis hizmetimizden sizde yararlanın.