Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Evliya Çelebi Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Evliya Çelebi Klima Servisi

Tuzla Evliya Çelebi Klima Servisi

Evliya Çelebi Klima Servisi , Bu sektörün en köklü firmalarından biridir.  Evliya Çelebi Klima Servisi,  kaliteli hizmeti ile müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Klimalar hava düzeyini istediğiniz derecelere getirmek için kullanılan cihazlardır. Bu nedenle klimanıza düzenli bakım yaptırmalısınız.

Evliya Çelebi Klima Servisi

Evliya Çelebi Klima Servisi olarak cihazlarınızı mümkün olduğunca çabuk onarır ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Firma olarak tüm marka klimalara servis hizmetimiz vardır. Onarılan klimalara 1 yıl işçilik garantisi altına alınıyoruz. Hızlı, kaliteli ve ergonomik hizmet verdiğimiz için müşterilerin güvenini kazanmayı başardık..

Evliya Çelebi Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi olarak 7/24 siz değerli müşterilerimiz için klima bakım, onarım ve montaj işlerine hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörde bulunmanın vermiş olduğu özgüven ile müşterilerin güvenini kazandık. Firma olarak size önerimiz klimanızda bir sorun oluştuğunda uzman olmayan bir ekiple çalışmayın. Bu size pahalıya patlayabilir.

Evliya Çelebi Klima Servisi

Müşterilerin isteklerini biliyoruz ve buna göre hareket ediyoruz. İş ve sorumluluklarında eğitimli, donanımlı ve bilgili profesyonel kadromuz ile hizmet vererek büyümeye devam ediyoruz. Bir firma olarak, klimalara bakım, onarım ve bakım, sökme ve montaj, gaz şarjı, cihaz kontrolü ve filtre değiştirme hizmetleri sağlıyoruz. İklimlendirme konusunda lider olan firmamız, yüksek kaliteli ve orijinal, güvenilir yedek parçaları kullanarak teknik hizmet sunmaktadır.

Klima Servisi

Seçiminiz deneyimimizden geliyor ve cihazlara özel hizmet veriyoruz. Hizmetimize yaptığınız tüm işlemlerde, müşterilerimizin yararına tüm ödemeler için kolaylık sağlıyoruz. Klima Servisinizde yıllık bakım, sökme ve ekip çalışması durumunda çağrı merkezlerimizi arayarak Evliya Çelebi klima hizmeti alabilirsiniz. Biz kaliteli ve hızlı hem de bizim özel personel ile bu sektörde uzmanım. Tüm klima modellerinde lider bir şirket haline geldik ve işini ciddiye alıyoruz.

Klima Servisi

Firmamıza ulaşarak en iyi klima bakım, onarım ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Biz şirket olarak değiştirilen her parça için 1 yıllık bakım hizmeti vermekteyiz. 7/24 Bize ulaşarak kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 

Evliya Çelebi Klima Servisi

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa