Atasehir Ataturk Mahallesi Kombi Servisi

Atatürk Mahallesi Kombi Servisi

Kombi arızalarında markanın tüm model ve serilerine Ataşehir Atatürk Mahallesi servisimiz ile hizmet vermekteyiz. Yaz, kış yüksek Kombi performansı için  Kombi Bakım ve Onarım servis hizmeti sunmaktayız.

Atatürk Mahallesi Kombi Servisi    

Kombi arızalarında yerinde tespit ve aynı gün servis ayrıcalığı tanıyoruz. Herşeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ön planda tutulur hizmet sunan teknik personeller adrese ulaştığında gerekli çalışmaları yapıp ne gibi sorun yada sorunları var ise müşteri ile paylaşılır. Ataşehir kombi servisi teknisyenleri titiz şekilde işini yapar ve onay verilmesi durumunda gerekli işlemler yapılır cihazın tamiri bittiğinde bütün kontrollerini yapıp görevli teknisyenlerimiz müşteriye cihazı çalışır durumda teslim ederek değişen parçaların garanti belgesi ile  müşteriye teslim edilir.

Kombinizden yüksek performans alamadığınız durumlarda ısınmada verimsizlik yaşar ve daha yüksek faturalar ile karşılaşabilirsiniz. Ataşehir İlçesi Atatürk Mahallesi Servisimize ulaşarak hemen hizmet alabilir ve yaşadığınız sorundan uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Petek ve kombi temizleme işleri firmamız tarafınca yapılır, sizlere kalıcı emek sunuyoruz. Çoğunlukla problemler birkaç Petek ve kimi zaman tek Petek ısınması olabilir, bazen de  alt kısım ısınırken ısınmanın üst kısmı olmayabilir. Bazen çamur kaymaları sebebiyle akış sağlanmaz , bu sebeple peteklerinizin yarısı tamamen buz şeklinde soğukken, diğer kısmı ısınma nedeniyle temiz olabilir. Biz klima kombi servisi olarak petek temizliğini titiz bir şekilde dairelerinizde gerçekleştiriyoruz. Su göstergesi ile ilgili olarak 1.5 ve 2 çubuk içinde durmalıdır. Aksi takdirde, çok fazla su verilirse damlamaya başlar. Kazan arızaya girer ve basınç valfini bozar. Bu problemle karşılaşırsanız, suyu bir peteğin hava alımından hemen boşaltılması gerekmektedir. Kullanım alanında, gaz akışı daha az durumdaki paraziti saptamak için yeterli değildir. Binanın girişindeki birden fazla valf, manometre kısmındaki bağlantı göstergesini bozabilir. Arızaya geçtiğinde, gazı kitler ve çalışması için uygun olmayan az akışı sağlar ve bu sebeple parça değiştirilmesi gerekecektir. Petek temizleme hizmetlerimiz, peteklerdeki kireç kalıntılarını ve tüm kirleri boşaltmak için özel ve çift taraflı yüksek basınçlı cihazlarımızla yapılmaktadır.