Maltepe Airfel kombi servisi

Airfel Kombi Servisi Maltepe

Maltepe Airfel Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Airfel marka kombilerde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için geçmişten günümüze dayanan servis hizmet anlayışı ile güvenilir olarak hizmet etmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel kombi hizmeti veriyoruz.

Kombi konusunda donanımlı servis ekibimiz ile her marka ve model kombilerinizde montaj bakım ve arızası olduğunda servis imkanı sunmaktayız. Maltepe ilçesinde 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktayız. İşini her koşulda doğru ve güvenilir şekilde yapan firmamıza güvenebilir ve cihazınızın tüm işlemlerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Cihazınız ile ilgili karşılaştığınız her sorunda alanında uzaman arkadaşlarımız işlerini kısa sürede halledip siz değerli müşterilerine cihazlarını teslim eder.

Airfel Maltepe Kombi Servis & Bakım Hizmetleri

Kombinizin bakımının düzenli olarak yapılması cihaz kullanımını uzun yıllara kadar uzatır ve verimli kullanılması konusunda kullanıcılara destek olur. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalar ile karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz.

Zamanında bakım ile faturalarınızda yüzde 30’a varan rakamlarda tasarruf sağlayabilirsiniz. Airfel Kombinize yılda iki kez bakım yaptırmanızı servisimiz olarak tavsiye ediyoruz. Yerinde ve doğru çalışmalarımız ile kombinizin bakımını gönül rahatlığı ile firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Maltepe Kombi Servisi Arıza Hizmetleri

Her cihazda olduğu gibi bazı durumlarda kombiniz arıza verebilir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Kombi sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz/ kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Bununla birlikte, cihazınız çalışmazsa, Airfel teknik desteği almanız gerekecektir.

Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün korumak için yüksek kaliteli kombi hizmeti almanız gerekir. Kurulum ,bakım, onarım işlemleri bittikten sonra kombinizden daha verimli çalışması için yılda iki kez Airfel Kombi Servisi olarak bakım yaptırmanız önerilir. Cihazınızın çalışır durumda olup olmadığına bakılmaksızın her yerde teknik servis imkanımız bulunmaktadır. Cihaz arızalarında güvenilirliği adresinize getiriyoruz.

Cihazınızda oluşan arızlarda ve parça değişiminde 1 yıl parça ve hizmet garantisi vermekteyiz. Cihazınızın garantisi evinize gelen servis ekiplerimiz tarafından iletiliyor olacaktır. Maltepe Airfel Kombi Servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.