Alarko Kombi Servisi 1

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi, Bir servisten bekleyeceğinizden daha iyi hizmet vermektedir. Firma olarak ön planda müşteri memnuniyetini tutuyoruz.

 Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi, Uzman ekiplerimiz ve aletlerimizi ile aynı gün servi hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllardır Alarko kombi servisi olarak siz müşterilerimiz hizmet vermekteyiz. Kombi hizmetlerinden faydalanmanın için bizimle iletişime geçin.

Durmaksızın siz müşterilerimize 7/24 daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Onarım işlemi sonrası değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Yeni cihazlarınızın montajı cihaz hakkında bilinmesi gereken kullanımı kolaylaştıracak bilgiler çalışanlarımız tarafından Alarko markası olarak tarafınıza sunulmaktadır.  Cihazınızın ihtiyaçları ve bakımı müşterilerimizin gözü önünde yapılıp birlikte bakılmaktadır. Kombi servisinde güvenilirliği adresinize getiriyoruz.

 Alarko Kombi Bakımı

 Kombi bakımlarında ve yedek parçalarında 1 yıl garantili olarak hizmet vermekteyiz. Alarko teknik servisi olarak kombi bakım ve onarım sektöründe önde gelen bakım servisiyiz. Sürekli alanında daha iyi olmanın gururunu yaşamaktayız. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz uzun yıllardır ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmuştur.

Geniş kitlelere yayılan hizmet ağıyla farklı adreslerde hizmet vermektedir. Alarko marka olarak beyaz eşyalarınız, kombi ve kazanlarınız aynı zamanda klimalarınız ile ilgili her türlü periyodik bakım için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farkını ve güvenirliliğini her zaman ortaya koyan firmamız bakım ve onarım için sizlere destek olmaya geliyor. Alarko ürünlerinin montajını gerçekleştiriyoruz.

Alarko Kombi Tamiri

Kombi bakımı 2 yıl ara ile kış ve yaz mevsimlerinden yapılmalıdır. Kombi kazanları bakım gerektirmese bile kombi kazanlarına kıyasla %20 tutum sağlar. Kombinizin periyodik bakımı güçlü kazançlar ve uzun vadeli kullanım elde etmenizi sağlar. Alarko marka kombilerde genellikle sık rastladığımız arızalar olmaktadır, bu gibi arızalar kombi servis ekibimiz tarafından yapılmalıdır. Servis ekiplerimiz kullanıcılarımızı bilgilendiriyor, acil bir durum olmasa bile ev halkını cihaz kullanımı ile ilgili bilgilendiriyor olacaktır.

Ekibimizin önceliği Çağrı merkezimize arama düştüğünde belirtilen adreslere anında gönderilmesidir. Marka ve model ayırt edilmeden aynı zamanda Alarko marka cihazlarınıza hizmet vermekteyiz. Cihazlarınız teknik servis çalışanlarımız tarafından periyodik bakım dönemlerinde izleniyor olacaktır.  Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına daha hızlı çözüm sağlayabilmek adına Mobil olarak Alarko servisi kurulmuştur.