Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yayalar Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Yayalar Klima Servisi

Pendik Yayalar Klima Servisi

Yayalar Klima Servisi , Bakım servisi, ilçe ve tüm semtlerinde hizmet veriyoruz  Pendik Klima Servisimobil araçlarla anında uzman ekiplerimiz tarafından servis hizmetleri vermektedir. Periyodik klima bakımı yaptırmanın bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluk olduğunu unutmamamız gerekiyor. Firmamıza ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

Yayalar Klima Servisi 

Klimalar gün içerisinde durmadan çalıştıkları için bakım zorunlu hale geliyor. Bu nedenle klimalarınıza periyodik bakım yaptırmalısınız. Aksi taktirde gerekli verimi alamazsınız. Böylelikle hem randımanlı çalışmasına katkı sunup hem de cihazımızın ömrünü uzatmış olacağız. Klima kullanım süresinin uzun ya da kısa olması periyodik bakım süresini etkilemez. Çünkü çalışmasa dahi cihaz bulunmuş olduğu ortamdan direk etkilenebilmektedir.

 Yayalar Klima Servisi

Klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer bir klima sahibiyseniz, mutlaka bir gün klima tamir servisine ihtiyacınız olacaktır. Buna ek olarak bakım yaptırmazsanız klimanızdan gereken verim alamazsınız, yanlış kullanım zamanında yapılmayan periyodik bakım neticesinde bir tamir yada yedek parça değişim ihtiyacı ortaya çıkması yüksek ihtimaller arasındadır.

Yayalar Klima Servisi

Ama bu durum cihazınızın ömrünün bittiği anlamına da gelmez. Böyle durumlarda uzman teknik servislere ihtiyaç vardır.  haftanın her günün de mobil servis ekiplerimiz tarafından hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz tüm tamir hizmetleri firma güvencesi altında yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. montaj servisi, talepleriniz doğrultusunda mühendis ve tekniker ekibimizin projeye uygunluk raporuyla uzman montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmektedir.

Klima Servisi

Klimalın konumu en önemli şeylerden biridir. Çünkü bu bir mühendislik bilgisi gerektiren durumdur. Projeye uygunluğu çok önemlidir. Aksi takdirde hem klimanızı yıpratır hem de istediğiniz sonucu almanızı engeller. Hiç olmadık yerlerde arıza çıkmasına sebep olunabilir. Bu yüzdendir ki, klima montaj işlerinizi mutlaka uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır.

Klima Servisi

Müşterilerimize güven vermekteyiz. Klima çalışma prensibi olarak belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Bu sıvılaştırma çevirim malzemesi olan gazın kompresör tarafından emilip sıkılaştırılarak emilmesi işlemidir. Klima cihazında kompresör içerisindeki gaz soğutmayı sağlamaktadır. Bu gazın eksik veya fazla olması cihazında yıpranmalara yol açtığı gibi aynı zamanda fazla enerji tüketimine de neden olmaktadır. Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Biz firma olarak güler yüzlü bir destek ekibiyle çalışmaktayız. Buna dayanarak destek ekibimize ulamanız durumunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa