Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Çiftlik Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Çiftlik Klima Servisi

Beykoz Çiftlik Klima Servisi

Uzun yıllardır Klima Servisi olarak Çiftlik mahallesinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Beykoz ilçesi Çiftlik Mahallesi ve tüm ilçeleri ve mahallerinde 7 gün 24 saat teknik servis hizmet anlayışımız ile Klima servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur. Alanında uzman çalışanları ile marka ve model ayrımı yapmadan Klima ve tüm beyaz eşyalarınızın montaj bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi olarak klima arızalarında cihaz bakımının çok önemli olduğunu her zaman vurguluyoruz. Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar düzenli olarak yaptırırsanız cihazınız da kullanılmaya devam edip yaş aldıkça arıza olması olasılığı o kadar aza düşecektir. Çiftlik mahallesi   Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda iki kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz.

Klima Servisi olarak vermiş olduğumuz bakım hizmetlerinde bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz Aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız.  Çiftlik Mahallesi Klima Servisi olarak klima bakımlarınız konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz Klima Servisi, Firmamız çalışanları, kurulmasından önce çeşitli eğitimlere katılmış olup sertifikalarını almışlardır. Yıllar boyunca vermiş oldukları hizmetleri de göz önünde bulundurursak Beykoz ilçesinin Çiftlik Mahallesinin en çok tercih edilen servisi olduk. Çağrı merkezimize 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz şubemizde, sorunlarınızı en kısa sürede ortadan kaldırmak için her zaman gerekenden fazlasını yapıp yerinde ve hızlı çözümleri ile Klima kullanıcılarına her zaman destek olmuştur.

Çiftlik Klima Servisi

7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize Klima konusunda servis hizmeti sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek servisimizin tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Firmamız çağrı merkezimiz ve müşterilerimizin servisimizden hızlı servis alabilmeleri için mobil uygulamamız kurulmuştur. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorunlarınıza kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Firmamız her zaman doğru ve güvenilir işlere imza atmıştır. Çiftlik mahallesi servisi olarak bizimle her zaman iletişime geçebilir özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa