Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kazım Karabekir Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kazım Karabekir Klima Servisi

Ümraniye Kazım Karabekir Klima Servisi

Kazım Karabekir Mahallesi Klima Servisi, Kıymetli müşterilerimiz hizmetlerinden daha çabuk yararlanabilip servisimize ulaşabilsin diye mobil uygulamamızı kurup hizmet vermeye başladık. 7 gün 24 saat arayabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klima bakımı, klima onarım işlemleri gibi birçok işlemi Kazım Karabekir Mahallesi Klima Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Ümraniye ilçesinde yılın her günü siz değerli müşterilerimize hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca Kazım Karabekir Mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ümraniye bölgesinde birçok mahalleye Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Sadece Klima değil aklınıza gelecek tüm beyaz eşyalarınıza da servis hizmeti sağlamaktayız.

Kazım Karabekir Klima Servisi

Kazım Karabekir Klima servisi olarak bakım yaptırmanızı mutlaka önermekteyiz. Düzenli bakım faturalarınızı daha azar çeker ve de daha sağlıklı bir hava solumanıza yardımcı olur klimanızın ömrünü uzun yıllara kadar uzatır.

Klima Servisi olarak cihazınız da arıza yaşadığınız da tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilir hizmetlerimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Klimanızın arıza vermemesi adına cihazınızın filtrelerinin polen ve toz ile dolu olmaması gerekmektedir. Kir toplayan cihazlar zamanla verimli çalışmamaya başlar ve parçalarda arıza yaşanmasına neden olur.

Klimalarınız da arıza yaşamanızın aslında birçok nedeni vardır bunlardan biri cihazınızın ilk kurulumunda doğru yere monte edilmemesidir. Doğru yere monte edilmeyen cihazlarda arıza meydana gelebilir. Cihazınızın bulunduğu yerinden kaynaklı parça arızaları meydana gelebilir. Diğer bir sebep düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılmamasından kaynaklıdır. Firma olarak her müşterimize düzenli olarak bakım yapılmasının ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktayız. Bir süre sonra mevsim geçişlerin den de kaynaklana arızalar ve aksamalar meydana gelebilir cihazınız da ve arızalar meydana gelebilir.

Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi olarak bakımı ve onarımı yapılmış klimanızın tüm işlemleri bittikten sonra firmamızın adı altında 1 yıl süreli işçilik de dahil olmak üzere garanti altına alınır ve bir sonraki sefere servis ihtiyacınız olduğunda tekrardan ücret ödemek durumunda kalmazsınız, gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçip teknik bakım hizmetlerimizden yararlanabilir ve faturalarınızın meblağ olarak daha aza indirebilirsiniz. Deneyimli teknik servisimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Bakım yapılmadan cihazınızın montajının yapıldığı yer mutlaka bakım sonrası verimlilik adına kontrol edilir. Klimanızın bakım ve aynı zamanda gaz dolum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bakım yapan firmamız tüm teknik ekipmanlara ve çalışanlara sahiptir. Sitemizde yer alan firmamızdan iletişime geçerek Kazım Karabekir Mahallesi olarak  tüm bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa