Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

İstiklal Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

İstiklal Klima Servisi

Ümraniye İstiklal Klima Servisi

İstiklal Mahallesi Klima Servisi, Hizmetlerimiz İstiklal Mahallesi Klima Servisi firmamızın garantisi altında yürütülmektedir. Deneyimli teknik personelimiz haftanın her günü profesyonel ekipmanları ile uzman çözümler sunar. Yapmış olduğumuz hizmetlerden sonra fatura da mutlaka tarafınıza teslime ediliyor olacaktır bu sayede garanti süren bizi rahatlıkla kontrol edebilecek ve sonrasında gönül rahatlığı ile tekrardan servis ekiplerimizi çağırmaktan korkamayacaksınız. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çok uzun zamandır İstiklal mahallesinde hizmetlerimizi hızla sürdürmekteyiz. Tüm Klima markalarına servis hizmetimiz bulunmaktadır. Marka ve model ayrımını kesinlikle yapmıyoruz. Aklınıza cihazınızla ilgili soru takıldığında her zaman bizimle iletişime geçebilir çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. 7/24 teknik personellerimiz sahada hizmetlerine devam etmektedir. İstiklal Mahallesinde ve Ümraniyenin her mahallesinde Klima servisi olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İstiklal Klima Servisi

Çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Klima kurulum ücretleri klimanızın markasına ve cihazın monte edileceği yere göre değişmektedir. Klimanızın söküm işlemleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. İstiklal Mahallesi 7/24 hizmet vermekte olup aynı gün servis hizmeti kolaylığını müşterilerine sağlamaktadır. Firmamızın servis ücretleri gözünüzü korkutmaz her zaman çok uygun fiyatlar ile servis hizmeti sağlamaktayız. İstiklal servisi olarak cihaz bakımlarınızı gaz dolum işlemlerinizi ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü cihaz parçaları servis araçlarımız da mevcuttu cihazınız da arıza olup parça değişmesi gerektiğinde uzun süre parça beklemek durumunda kalmayacaksınız.

Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi. Cihaz bakımlarınız da cihaz gazınız kontrol edilir ve doldurma işlemleri gerçekleştirilir. Cihazınızın ısıtma ve soğutma ayarları kontrol edilir. Kurulumunun yapılmış olduğu yer kontrol edilir ve bu verim açısından çok önemlidir doğru yere monte edilmesi cihazınızın dan verim alabilmeniz için çok önemlidir. Bakım sırasında filtreleriniz de toz toplanması olmuş ise filtre değişimi yapılmaktadır. Eviniz de hijyen sağlanması adına filtrelerin temiz olması büyük rol oynar. Filtre temizliği demek daha rahat nefes almak demektir.

 

Her yıl düzenli olarak tavsiye edilen klima bakım sürecinin yardımıyla klima kullanımı daha temiz ve uzun süre kullanımını uzatır. Cihazın ısıtma kısmında oluşabilecek hasar ve kirlenme, klima cihazınızın performansını önemli ölçüde etkiler.

Klimalarınızın bakımlarınızın yapılmamasının en büyük etkenlerinde biri enerji tüketimini daha aza çekmesi ve daha fazla verim sağlanmasıdır. Firmamızdan 1 yıl garanti alabilirsiniz. Bakımsız klimalarda birtakım arızalar meydana gelebilir klima daha fazla elektrik harcar veya iyi soğutma veya ısıtma yapmaz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın