Beykoz Denki Klima Servisi
Beykoz Denki Klima Servisi Olarak Beykoz ‘da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Denki Klima Servisi 

Beykoz Denki Klima Servisi, Beykoz ilçesinin tüm mahallelerinde Denki marka klimalar için profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Bu sektörün en köklü firmalarından olmanın vermiş olduğu özgüvenle klimalarınızı ilk gün ki gibi yapıyoruz. Üstelik firma olarak tüm bakım ve onarım işlemlerinde 1 yıl garanti hizmeti sağlıyoruz. Uzman ve deneyimli çalışan kadromuz ile bize ulaştığınız anda aynı gün evinize gelerek en iyi klima servis hizmetini sunuyoruz. Klimalarınıza uzun vadeli çözümler üretiyoruz. Uzman çalışanlarımız ile Beykoz ilçesinde hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Beykoz Denki Klima Servisi
Beykoz Denki Klima Servisi

Denki Klima Servisi

 Firma olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz yılda en az 2 kez bakım yaptırmanızdır. Klima ile ilgili herhangi bir sorunda Destek ekibimiz aracılığıyla bize ulaşarak aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. Periyodik bakım yaptırdığınızda faturalarınız oldukça düşecektir.

Beykoz Klima Servisi

Firma olarak cihazınızı onarırken ilk gün ki gibi olmasında dikkat ediyoruz. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Bakım ve onarım işlemleri son bulduğunda firmamız tarafından 1 yıl işçilik garantisi sağlamaktayız. Denki marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmayı başarmıştır. Denki marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de Destek ekibimiz aracılığıyla bize ulaşırsanız siz değerli müşterilerimize yardımcı oluruz.

Beykoz Denki Klima Servisi

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Denki Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Beykoz Denki Klima Servisi
Beykoz Denki Klima Servisi

Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak ve doğal gaz sızıntılarını önlemek için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. Bu sektörün en köklü firmalarından biri olarak 7/24 hiç durmadan klima hizmeti veriyoruz.

Beykoz Denki Klima Servisi

Beykoz Denki klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Denki Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Denki klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ DENKİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00