Kadikoy Demirdokum Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi Kadıköy

Demirdöküm Kombi Servisi Kadıköy, olarak Kadıköy de ve birçok ilçede sadece kombi değil tüm beyaz eşyalarınızın servis hizmeti sağlamaktayız. Demirdöküm marka ileri teknoloji ile lider markalardan biridir. Klima ve kombi modelleriyle ilgili olarak İstanbul’un en yüksek nüfusuna sahip olan Kadıköy ilçesinde, ilgili marka en çok tercih edilen Kombi özel servisi olmuştur. Uzman teknik ekipleri ve güler yüzlü personelleri ile ve hizmet anlayışı ile uygun olarak tüm kombi kazanların ve klimaların bakım, kurulum ve onarım hizmetleri ihtiyaçlarına kaliteli olarak yapmaktadır.

Demirdöküm Kombi Servisi Kadıköy

 Kombi Servisi  Tüm hizmetlerimiz garantili bir şekilde yapılır. Aynı gün servis hizmeti için tüm donanımlarımız mevcuttur.  Mobil uygulamamız sayesinden sizlere daha hızlı hizmet sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz her hizmetten sonra 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Hizmet anlayışının gelişimini ve servis alt yapımızla , tüm Demirdöküm Kombi ve kombi modelleri hizmet sunma potansiyeline sahibiz. Araçlarımızda yer alan orijinal yedek parçalar sayesinde, onarım, parçaların değiştirilmesi ile tamir edilebilen cihazlarda bile, aynı gün içinde herhangi bir zaman kaybı olmaksızın elde edilebilir. Her zaman tam donanımlı hizmetlerimiz ile cihaz sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmak için buradayız.

Çağrı merkezi aracılığımız ile cihazınızda sorun olduğunda telefondan destek alabilir, çözülemeyecek bir sorun olduğunda sizlere mağdur etmemek adına adresinizde hizmet verebiliriz. Demirdöküm markasının Kadıköy bölgesinden en çok tercih edilen servisi olduk.

Demirdöküm kombi servisi olarak Yeni cihazlarınızın montajı, ekiplerimiz tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda müşterileri ile birlikte bulunmaktadır. Beyaz eşyalarınız, kombi kazanlarınız ve klimalarınız hakkında aklınıza gelebilecek her türlü bakım ve onarım hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demir Döküm kombi bakımı ve onarımı için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Daha öncede belirttiğimiz gibi bazı sorunlarınıza evde müdahale gerektirmeden çağrı merkezi aracılığımız ile çözüm bulabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımızda alanlarında uzman ve kombi konusunda deneyimli çalışanlardır. Gerekli talimatları tarafınıza iletiyor ve sorununuza kısa sürede çözüm sağlıyor olacaklardır. Markada herhangi bir fark yaratmadan alanında uzman ekipleri tarafından montaj bakım ve onarım çalışmaları ile her zaman yanınızdayız. Sadece bakım ve onarım olarak değil aynı zamanda markanın birçok ürününü satın almanız konusunda da firma desteği ile yanınızda olacağız.

İstanbul un bir ok bölgesinde Kombi ve beyaz eşyalarınız konusunda servis hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaramız ile bizimle iletişime geçip Kadıköy Demirdöküm Kombi Servisi olarak destek almaktır. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.