Kadıköy Bosch Klima Servisi
Kadıköy Bosch Klima Servisi Olarak Kadıköy’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Bosch Klima Servisi 

Kadıköy Bosch Klima Servisi, Biz firma olarak bu sektöre başladığımızdan beri müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.  Kadıköy’ün tüm mahallelerine 7/24 klima servis hizmetimiz bulunmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız.

Kadıköy Bosch Klima Servisi 
Kadıköy Bosch Klima Servisi

Kadıköy Bosch Klima Servisi

Klimalar gün içerisinde en fazla çalışan cihazlar arasında olduğu için klimalar için periyodik bakım çok önemlidir. Firma olarak klimanıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Klimanızın sorunsuz bir şekilde bakım onarım hizmetlerini karşılamak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. Her mevsim klima insanların hayatını kolaylaştırıyor.

Bosch Klima Servisi Kadıköy

Kadıköy klima servis olarak tüm Bosch marka klimaların Onarım, bakım ve kurulum işlerini ergonomik fiyatlarla İstanbul şehrinde sizlere hizmet sunuyoruz. Firmamız çalışarak bu sektördeki çoğu firmanın bir adım önüne geçerek İstanbul’un en başarılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Kalite anlayışından ödün vermeden hizmetini sürdürerek aynı hizmet anlayışı ile servisimize devam edeceğiz.

Kadıköy Bosch Klima Servisi 

Firma olarak klima bakımı yılda en az 1 defa yapılmasını öneriyoruz. Gün içerisinde durmadan çalıştığı için klimalar en fazla bakım ve onarım gerektiren cihazlardan biridir. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Filtre, toz ve polen problemi ve klimaların çalışma performansı yüzde yüz azalmaktadır bu durumda da bakım ihtiyacı ortaya çıkar.

Klima Servisi

Bakım yaptırmanız durumunda klimanızın ömrü 2 kat artar ve bu size faturalarda azalma olarak yansır. Bakım için destek ekibimizi arayın aynı gün ekiplerimiz sizin adresinize gelip yerinde tespit yaparak sorunlarınızı çözeriz. Klimalar için doğru alan tercihi de önemlidir. Küçük alanlar için büyük klimalar ve geniş alanlar için küçük klimalar soğutma işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımı için geçerli olan servis hizmetlerini ihtiyacı ihmal etmemeye özen gösterilmelidir.

Kadıköy Bosch Klima Servisi 

Bu kategoride, işinde uzman firmalar tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalar olabilir. Bir şirket olarak, tüm bosch marka klimalara hizmet vermekteyiz. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olmanızı sağlayacak.

Kadıköy Bosch Klima Servisi 
Kadıköy Bosch Klima Servisi

Kadıköy Bosch Klima Servisi 

Yeni klimaların montajı, eski klimaların sökülmesi ve klimaların değiştirilmesi uzman ekiplerimiz için sorun değildir. Zaman her müşteri için sınırlıdır. Bu nedenle, ekip ruhu ile hareket eden uzman ekiplerimiz, zamanında iş teslimatı yaparak bu sorunun çözümünde etkili bir rol oynamıştır. Ofisler, evler, fabrikalar vb. gibi her yerde zorunlu olan klimalar, etkili hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Klima bakım ve onarım için günün herhangi bir saatinde bizi arayabilirsiniz. Bize ulaşarak sorunlarınızdan uzun vadeli olarak kurtulabilirsiniz.

Kadıköy Bosch Klima Servisi 

Kadıköy Bosch klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Kadıköy Bosch Klima Montaj Servisi

Kadıköy Bosch klima montajı, Kadıköy gibi bir ilçede, sizlere de kolaylık sağlamak açısından hemen hemen aklınıza gelebilecek bütün klima markalarına bakım yapmaktayız. Bu sayede hem sizlerin bakım onarım, teknik destek, söküm takım gibi işlemlerinizi halletmiş hem de memnuniyetinizi en üst seviyede tutmuş oluyoruz.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY BOSCH KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00