bosch kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi, uzun yıllara dayanan dayanıklılığı üstün teknolojisi ve verimliliği ile Kombi Servisimiz Bosch tarafından bir numaralı servis olarak tercih edilmektedir. Bir kombi veya kombiden beklenenin fazlasını tercih eden müşterilerine her zaman daha fazlasını

 Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi, Bosch  Servisi %100 müşteri memnuniyeti ile kombi ve kazanlarda yüksek teknolojiyi yaşamak ve görmek isteyenler için her zaman her yerde bir numaralı tercih sebebi olmaktadır.

 Bosch Kombi Tamiri 

Bosch kombi kazanları her zaman daha güvenli ve güvenilir bir markadır. Genellikle kullanımı tercih edilen Bosch kombi verilen hizmetlerin kalitesi ile doğru orantılıdır. Hizmet verdiğimiz bölgede elektronik cihazların hepsi için geçerli olacaktır. Kombi ve beyaz eşya satın almak istediğinizde verilecek olan hizmeti değerine ve varlığına bakılmalıdır. Sıcak su temini ve ısıtma konusunda en iyi ve güvenli hizmetini Bosch ile alabilirsiniz.

 Bosch Kombi Bakımı

Kombinizde oluşabilecek herhangi bir olumsuz durum sırasında korumaya ve önleyici bakım için her koşulda özen gösterilmelidir. Bosch kombi servisi bakım ve hataları önlemeye yönelik ayrıntılı olarak yapılmaktadır. Teknik servis desteği kapsamında firmamız kombi arıza servis hizmeti sunmaktadır. Kombinizde bozulabilecek parçalar için de servis hzimeti vermekteyiz üstelik parça tedariği konusunda hızlı çözümler uygulamaktayız. Bosch kombi servisi ile cihazınıza belli aralıklarla yaptıracağınız periyodik bakımlar sayesinde elektronik ve mekanik olmak üzere cihazınızın verimliliğini arttırmakla beraber kombinizin ömrünü uzatacaktır. Periyodik bakım demek paranızın cebinizde kalması demektir.

.Bosch kombi Servisi ile  tüm önlemleri almak adına cihazınıza zarar vermeyecek şekilde çalışmalar yapılmaktadır. Aşırı ısınma, donma çekme baca sızdırmazlığı gibi durumlarda tüm önlemler alınmış olacaktır.

Yaz ve kış ayarında Bosch kombi bakım servis hizmeti sunuyoruz, aralıklı olarak kombinizin bakımını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombinizde parça bozulmasından kaynaklanabilecek konularda da servis hizmeti sağlamaktayız. Çoğunlukla olarak Bosck kombi onarımı şeklinde destek vermekteyiz. İstanbul genelinde siz değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz. Müşterilerimizin bazı durumlarda servis çağırmadan önce evlerinde durumu kontrol altına alabilecekleri kombi sorunları olabilir. Peteğinize sıcaklık gelmiyor ise kombinizin sıcaklık ayarını açmamış yada peteğinizin kolunu çevirmemiş olabilirsiniz bu gibi durumlarda önceliğiniz petek ve kombi ayarlarını kontrol etmek olmalıdır. Kazan ile ilgili bir sorun yaşadığınızda kazanın üzerindeki göstergeden bar basıncını kontrol etmelisiniz 1 yada 2 bar arasında olmalıdır. Eğer basınç düşükse kazanın altındaki su besleme valfini kontrol edin. Dikkat etmemiz gereken şey su bastıktan sonra su valfinin kapalı olduğundan emin olmaktır. Eğer basınç düşükse, kazanın altındaki su besleme valfi yapın. Buradaki önemli şey, su bastıktan sonra valfin kapalı olduğundan emin olmaktır, eğer emin değilseniz kazanınızın 3 barlık bir basınç olacak ve korumak için emniyet valfinden aşağı su akacaktır. Bosch kombi servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.