Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi
Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi Olarak Çekmeköy’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi 

Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi, İlçesi olarak sadece Çekmeköy de değil  İstanbulun tüm bölgelerine Klima servisi olarak hizmet veriyoruz. Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi,  alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile güler yüzlü ekiplerimiz ile birlikte Çekmeköy bölgesinde Fujitsu marka olarak hem de marka ve model ayrımı yapmadan klima ve beyaz eşyalarınızın kurulumu, onarımı ve söküm işlemlerini yapmaktayız. Güvenilir olarak verdiğimiz hizmetlerden dolayı Çekmeköy bölgesinin Güvenilir olan servisi olduk. 7 gün 24 saat açık çağrı merkezimiz ve teknik servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi
Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi

 Klima Servisi 

 Fujitsu Klima Servisi Çekmeköy, Klima servisimiz 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Klima konusunda doğru bilgiler her zaman siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıyor ve sizlerin gözleri önünde servis işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Klima konusunda uzman kadrosu  en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilir. Çağrı merkezi aracılığımız ile bizlere ulaşıp anında hizmet alabilirsiniz. Klimanızdan yeterli derecede verimlilik elde edemediğiniz zaman bizlere ulaşıp cihazınızdaki sorunlardan kurtulabilirsiniz. Yaptığımız her işlemde 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

 Fujitsu Klima Bakımı

Fujitsu Çekmeköy Klima servisi olarak cihaz bakımınızı yılda 1 kez yapmanızı önermekteyiz. Cihaz bakımınız düzenli aralıklar ile yapıldığında cihazınızda arıza oluşma oranı bir o kadar aza düşer ve daha verimli çalışırken aynı zamanda yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız. Fujitsu Klima servisi olarak bizden aldığınız bakım hizmetlerinde garantili hizmet veriyoruz. Zamanın da yapılmayan bir bakım işlemi, klimanızın ömrünü kısaltacak ve toz birikimi sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. Bugüne kadar yaptığımız her bakım sürecinde uzun vadeli çalışma yapıp gelecekteki bakım süresi hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz. Bakım sırasında değişmesi gereken ileride sizlere sorun yaratacak cihaz parçası var ile bu durumu sizinle paylaşıyor ve onayınız üzerine araçlarımızda hazır olarak bulundurduğumuz parçalar ile anında değişimini gerçekleştiriyoruz.

Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi
Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi

 Çekmeköy  Fujitsu Klima Servisi, Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Firmamız ilçenin tüm alanlarında ve tüm mahallelerde özel bir şekilde sunduğu klima hizmeti ile ayrıcalıklar sunmaktadır. Yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl işçilik ve hizmet garantisi veriyoruz. Servisimiz ile iletişime geçerek tüm olanaklardan yararlanabilir cihazlarınızda teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Fujitsu Çekmeköy Klima Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 3 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi’ni tercih etmenizin en önemli sebepleri; sertifikalı uzman çalışanlarımız, garantili işçilik, birçok markada bakım onarım montaj hizmeti sunmamız gibi bir sürü memnun edici özelliğe sahip olmasıdır.

İstanbul yaşantısının vermiş olduğu zorluklarda, klima bakım işlemlerini yaptırmak pekte kolay olmayabilir ama unutmayın ki eğer uzun ömürlü bir klimaya sahip olmak istiyorsanız, klimanızın arızalanmasını beklemeden.

Belirli periyotlarda bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Biz, Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi ailesi olarak sizin bu yoğun zamanlarınızda sizlere en iyi en güvenilir hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi olarak; Güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.


ŞİRKET ADI: ÇEKMEKÖY FUJİTSU KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SNAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Mehmet Akif Çekmeköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 –  18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00