Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Postahane Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Postahane Klima Servisi

Tuzla Postahane Klima Servisi

Firma olarak Postahane mahallesine kaliteli ve güvenilir bir klima servis hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman çalışanlarımız ile güvenilirliği Klima ve tüm beyaz eşyalarda adresinize getiriyoruz. Üstelik marka ve model ayrımı yapmadan tüm marka klima beyaz eşyalarınızın montajını bakımını, söküm ve cihazınızda arıza olduğunda her türlü ihtiyacınızı hızlı çözümler ile adresinizde müşterilerimizin yanında gerçekleştiriyoruz.

7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz

Postahane Klima Servisi

 Postahane Klima Servisi, Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz.  Siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili bir sorunu olduğunda profesyonel çalışanlarımızla her daim yanınızdayız. Klimalarınıza yılda bir kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak için yılda en az bir kez bakım yaptırınız.

Zamanında bakım ile faturalarınızın daha az meblağlarda geldiğini göreceksiniz. Postahane Klima Teknik Servisi olarak Postahane mahallesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi olarak cihazlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Postahane Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Postahane Klima sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız

Postahane klimalar, klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur.  Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır.

Bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa