Kadıköy Regal Klima Servisi
Kadıköy Regal Klima Servisi Kadıköy’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Regal Klima Servisi

Kadıköy Regal Klima Servisi, Firma olarak bu sektörün en köklü firmalarından biriyiz. Klimaların en fazla bozulmaya müsait cihazlar olduğunu bildiğimiz için en iyi servis hizmetini vermekteyiz. Kadıköy ilçesinin tüm mahallelerine kesintisiz klima servis hizmetimiz mevcuttur. Klima Konusunda uzmanlaşmış firmamız tarafından sunulan teknik hizmet ile bu hizmeti çok başarılı bir şekilde almak mümkündür. Uzman ekiplerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Regal Klima Servisi
Kadıköy Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi Kadıköy

Firmamız artık bir marka haline gelmiştir. Regal marka klimalara uzman ve deneyimli ekiplerimizle en iyi klima servis hizmetini vermekteyiz. Firmamız bölgede klima hizmeti alanında en özel ve profesyonel hizmet sunmaktadır çok ilgi ve tercih edilir. Buna ek olarak, ergonomik fiyatlarla hizmet vermek de tercih edilir.

Regal Klima Servisi

Klima bakım, onarım ve montaj işlerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca bu bölgenin en profesyonel hizmetini vermekteyiz. Klimayla ilgili tüm sorularınızın cevabını Destek ekibimizi arayarak ücretsiz ulaşabilirsiniz. Kadıköy Klima Servisi olarak, Kadıköy ilçesinin klima servis ihtiyacını karşılıyoruz. Klima bakım, Klima onarım ve klima montaj işlerinde aynı gün randevu sistemi ile hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi

Kaliteli hizmet anlayışımız ile bu sektörde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Deneyimli teknik personelimiz haftada her gün çalışma saatleri içinde profesyonel hizmet ve uzman çözümler sunar. İstanbul’un seçkin bir bölgesi olan Kadıköy Klima Servisi ve İstanbul’un en hareketli sokaklarına sahip lüks restoran ve kafelere ev sahipliği yapan Kadıköy ilçesinde bulunan Kadıköy Klima Servisi ile büyümeye devam ediyoruz. Kadıköy ilçesinin gelişmesi ve halen İstanbul şehri için merkezi ve önemli bir konuma sahip olması ve ticaret tesislerindeki artış nedeniyle klima hizmeti ihtiyaçları ortaya çıkmıştır.

Kadıköy Regal Klima Servisi
Kadıköy Regal Klima Servisi

Kadıköy Regal Klima Servisi

Kaliteli hizmetimiz ile hızla büyümeye devam etmekteyiz. Ergonomik fiyatlar ile bu sektörün en iyi hizmetini vermekteyiz. Benzer şekilde, ticari bir anlayışımız olmadığını bilmenizi istiyoruz. Size değerli müşterilerimize hizmet eden Kadıköy klima servis personeli, mesleki yeterlilik belgesi sahibi, eğitim ve görgü kuralları, fiziksel görünüm, okul mezunları ve ustabaşı konularında uzmandır. Hemen bize ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Regal Klima Servisi

Kadıköy Regal klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Kadıköy Regal Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Kadıköy Regal Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kadıköy Regal Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Regal klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Kadıköy klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY REGAL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00