Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yakacık Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Yakacık Klima Servisi

Kartal Yakacık Klima Servisi

Yakacık Klima Servisi, Kartal ilçesinin birçok mahallesine ve ilçesine klima servisi olarak hizmet sağlamaktadır. Marka ve model ayrımı yapılmadan her marka klimanızın montaj, söküm ve onarım işlemleri gibi birçok işlem yapılmaktadır. Yakacık Mahallesi Klima Servisi olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerden sonra 1 yıl işçilikle birlikte parça garantisi hizmeti de vermekteyiz. Aynı zamanda klima bakımlarınızı klimanıza gaz dolum işlemleri evlerinizde montaj için doğru yer kontrollerini de yapmaktayız.

Yakacık Klima Servisi Bakım ve Onarım

Klima Servisi Yakacık, Müşterilerimizin   daha sağlıklı bir ortamda cihaz kullanımlarına katkıda bulunması için teknolojik ürünlerimiz ile destek sağlamaktayız. Evinize servis çağırmadan önce çağrı merkezi çalışanlarımızın bilgileri üzerine önce cihazınızın filtresini kontrol etmeniz gerekmektedir. Filtrelerin temiz olması klimalarınız için ve evinizdeki temiz hava için çok önemlidir. Adres değişikliklerinizde söküm ve yeniden montaj işlemini de yapmaktayız. Yaz ve kış aylarında istenen ısı ayarı ile çalışan klimalar yaşam alanlarında kullanılan klimalar, iklimlendirme ve farklı hava koşullarına maruz kalmaktadır. İşlem sırasında, cihazların iç ve dış yüzeyleri kirlenir ve hasar görür. Bu sorunları ortadan kaldırmak için cihazın performansını azaltarak Yakacık Klima Servisi periyodik bakım işlemini yapmaktayız.

Yakacık Klima Montajı

Kartal Klima Servisi olarak Klima montajınızı yaptırmak istediğinde kurulum ücretinden korkmanıza gerek yok artık firmamız her zaman çok uygun fiyatlar vermektedir ve kurulumu en uygun yere göre yapmaktadır. Kurulumu yapılacak klimanızın markasına ve montajı yapılacağı yere göre fiyatlar değişmektedir fakat yakacık mahallesinin teknik servisi olarak endişe etmenize gerek yok firmamız her zaman uygun fiyatlar ile montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kurulumu yapılacak cihazlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakacık klima servisi, Tüm klima ile ilgili sorunlarınızı hemen çözer. Yakacık Klima Servisi 7/24 hizmetinizdedir. Yakacık Klima Servisi aynı gün hizmet ve garantili iş ve işçilik ile her zaman yanınızda. Aynı gün servis hizmetimiz bulunmaktadır. Klima çalışması ve Enerji tasarrufu açısından, bu periyodik kontroller ihmal edilmemelidir. Size ekstra enerji kazandıracak ve sağlık ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden yararlanmak için teknik servisimizi arayabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve güvenli klima montaj arıza bakım teknik servis yedek parça hizmeti sağlar.

Klima Servisi

Klima kurulum, klima sökme, klima gaz şarj, klima bakım, klima onarım gibi işlemleri yapmaktayız. Klima cihazınızda her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilir çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa