Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

AbdurrahmanGazi Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

AbdurrahmanGazi Klima Servisi

Sultanbeyli Abdurrahman Gazi Klima Servisi  

Abdurrahman Gazi Klima Servisi, Abdurrahman Gazi Klima servisi Cihazınızı teslim edeceğiniz servis güvenilir ve kaliteli servis olmalıdır. Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman güven aşılıyoruz. Beyaz eşyalarınızdan Servisi olarak işini doğru yapan ve cihazları tanıyan servisler yapabilir. Sürekli gelişen teknolojide, eğitimli ve uzman personellimizle ara vermeden Abdurrahman Gazi Klima Servisi olarak hizmetlerimize Sultanbeyli ilçesinde devam etmekteyiz. Verilen tüm hizmetlerimizin sorumluluğunu üstlenen kurumsal yapısı ile özel marka kalite ve sürekli geliştirilen teknik hizmetleri ile bakım onarım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz sonrasında güler yüzlü müşteriler bırakmaktayız. İşimizi her zaman severek yapıyoruz.

Abdurrahman Gazi Klima Servisi

Abdurrahman Gazi Klima Servisi bakımlarında iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol etmektedir. Abdurrahman Gazi Klimanızın Gazı kontrol edilir. Yetkisiz Servislerde yapılan bakım ve onarımların kalite ve kurumsallık garantisi yoktur. Filtre değişimleri yapılır. Klimanızın bakımlarını düzenli olarak yapmaktayız. Cihazınızın bakımını yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Abdurrahman Gazi Mahallesi Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacaktır hem de %40’a varan enerji tasarrufu sağlamış olursunuz yüksek faturalar ödemek durumunda kalamazsınız. Cihazlarınızın tamirat işlemlerinde her zaman orijinal parçalar kullanılmaktadır. Adresinize servis ekiplerimizi çağırdığınızda Klimanızın bir parçasında sorun var ise tedarik etme süresi ve tamir süresi uzun sürmemektedir. Teknik araçlarımızda her zaman her marka ve modelin cihaz parçalarını orijinali ile bulundurmaktayız. Araçlarımızda her zaman her marka ve modelin cihaz parçalarını orijinali ile bulundurmaktayız. Klimalarınız servisimizin hizmetleri sayesin de eskisin den de iyi çalışacaktır.

Sultanbeyli Klima Servisi, Abdurrahman Gazi klima servisi olarak klima sektöründe geçmişten günümüze başladığımız ilk günden beri vermiş olduğumuz hizmetler ile kendimizi geliştirdik ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için büyü çaba sarf ettik klima ekibimiz alanlarındaki tüm eğitimleri almışlardır. Cihazınız da birçok arıza meydana gelebilir genellikle Abdurrahman Gazi marka klimamız soğutmuyor, klimamız ısıtmıyor, cihazımızdan su akıyor ve cihazımızın kumandası çalışmıyor gibi sorunlar meydana gelmektedir. Abdurrahman Gazi Klima servisi olarak cihaz sorununuzun büyüklüğüne ve küçüklüğüne bakılmadan eğitimli teknisyenlerimiz ile tüm işlemleri kolaylıkla halletmekteyiz.

Klima Servisi

Çağrı merkezi ve mobil uygulamamız ile bizimle iletişime geçerek Klima ve beyaz eşyalarınız konusunda sizde güvenilir olarak hizmet alabilirsiniz. Abdurrahman Gazi Klima Servisi her zaman bir telefon kadar yakınızdayız. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için günün her saati açık çağrı merkezi ve uzman teknik ekiplerimizle Abdurrahman Gazi mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın