Cekmekoy Demirdokum Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi Çekmeköy

Çekmeköy Kombi Servisi, Firması olarak sadece kombi konusunda değil, kombi bakımı, cihaz arızası ve farklı birçok markalarda da servis hizmeti vermekteyiz. Çekmeköy Demirdöküm Kombi Servisi, olarak birçok alanda alanında uzman çalışanları ile 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi çalışanları ile hizmet etmektedir. Bizimle iletişime geçmek ve sorunlarınızın giderilmesi artık daha kolay. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firmamız çalışanları almış oldukları farklı dallardaki eğitimler ile çeşitli düzeylerde çeşitli teknik servis şirketlerinde çalışmış ve güvenilirlikleri ve doğru iş yapma disiplinleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlıyor olacaklardır.

Çekmeköy Demirdöküm Kombi Servisi Arıza

Çekmeköy Demirdöküm Kombi Servisi, Cihazınızda birçok nedenden kaynaklı arıza meydana gelebilir çoğunluklu olarak yanma odasından kaynaklı olabilir. Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca kombi kazanları olarak adlandırılır. Cihaz odasının Ne olursa olsun, çekme iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır.

Yanma odaları, bir fan yardımıyla dışarıdan doğal gaz yanma havası için gerekli olan kapalı hücre formunda olup üretilen yanma gazını dış ortama verir. Hava akımı bir boru ile dış ortama bağlanmalıdır. Çekmeköy Demirdöküm Kombi Servisi olarak Cihazlarınız da oluşan arızalarda değişimi yapılan bir parça var ise her zaman orjinalini kullanıyoruz. Aksi bir durum söz konusu olur cihazınız tekrar arıza verir ise kesinlikle servis ve parça ücreti 1 yıl boyunca müşterilerimizden talep etmiyoruz.

Kombi kazanlarının kullanımının tehlikeli olmasının nedeni, Kombinizin elektrik suyu ve gazı ile çalışmasıdır. Kombi kazanların kullanımı diğer beyaz eşyalardan biraz daha tehlikelidir. Bu sebeple bazı büyük kazalara neden olabilir. Kombi arızalanmasını önlemek ve mal ve can kaybının yaşanmaması adına cihazınızın periyodik bakımının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Bu sayede cihanız da daha az arıza yaşanır mal ve yaşam kaybına neden olmaz. Çekmeköy Kombi ve Bakım Servisi olarak Cihaz bakımlarınızda her zaman destekçiniz olacağız.

Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi servisi 10 yılı aşkın bir süredir, İstanbul’un her yerinde kombi teknik hizmeti sunmaktadır. Çekmeköy Demirdöküm kombi servisi olarak, Çekmeköy İlçe mahalleleri ve kombi hizmeti için Mahalle fark etmeksizin bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bazı durumlarda, evinize gelmek durumunda kalmadan, çağrı merkezi aracılığımız ile cihazınızın panelinde gösterilen hata koduyla değerli müşterilerinize gerekli yardımda bulunabilir ve cihazınızın sorununun çözülmesine kısa sürede yardımcı olabiliriz. Evinizde çözülmesi gerek cihaz sorunlarında Uzman personelimiz kısa sürede adresinize ulaşıp en iyi hizmeti sunacaktır.

Vermiş olduğumuz her servis hizmetinden sonra 1 yıl işçilik ve parça garantisi hizmeti sunmaktayız. Kombinizin her türlü ihtiyacında 7/24 hizmet anlayışımız ile bizimle iletişime geçebilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.