Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Bostancı Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Bostancı Klima Servisi

Kadıköy Bostancı Klima Servisi

Bostancı Klima Servisi , Bostancı Teknik servisi bostancı mahallesinde 7/24 hizmet vermektedir. Tüm markaların klimalarına kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çağrı merkezimiz ve mobil uygulamamız ile siz değerli müşterilerimize güzel bir hizmet verebilmek için uzman bir çağrı merkezi ekibiyle çalışmaktayız.  Kadıköy ilçesinin Bostancı mahallesinde en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başardık.

Bostancı Klima Servisi 

Klimalarda birçok arıza olur bunlara en çok sebep olan filtrelerin tıkanmasıdır. Klimalarınıza bakım yaptırmak hem klimanızın ömrünü uzatacak hem de faturalarda hafifleme olarak yansıyacak. Periyodik bakımların çok önemli olduğunu unutmamak gerekir ve düzenli olarak bakım yaptırmak gerekir. Daha çok verim alabilmek ve az faturalar ödemek istiyorsanız bakım için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazınızın bakımı yapılmamış ve montaj yeri yanlış ise cihazınızın parçaları arıza vermeye başlayabilir. Tüm ihtiyaçlarınızda Bostancı Klima Servisi olarak yanınızdayız.

Bostancı Klima Bakımı

Kadıköy Klima Servisi olarak Klimalar için periyodik bakım çok önemlidir . Klimalara doldurulacak gazın kalitesi, yıl boyunca aldığınız verimliliği doğrudan etkiler. Mevsime göre, gaz dolum işlemi, klima gazını yılda en az 2 kez kontrol ederek yapılmalıdır. Gazın kalitesi klimanızı doğrudan etkiler. İyi olmaz ise cihazınızın verimliliğini ve çalışma kalitesini etkiler.  Klima Servisi, Cihaz montajlarında montajın yapıldığı yer çok önemlidir. Cihazınızdan alacağınız verimliliği doğrudan etkiler. Aksi takdirde hem klimanızın çalışmasını hem de istediğiniz verimi almanızı önleyecektir. Cihaz kurulumunuz kesinlikle uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır.  Bostancı klima montaj hizmeti, uzman teknisyenlerimiz ekibimizin taleplerinize göre projeye uygun olarak uzman kurulum ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Cihaz montajlarınızdan önce servisimiz ile iletişime geçerseniz doğru seçimler konusunda siz değerli müşterilerimize destek olabiliriz.

 Klima Servisi

Firma olarak yaptığımız her iş için 1 yıllık işçilik garantisi sağlamaktayız. Haftanın her günü mobil uygulamamız ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz.  Bostancı Klima Servisi her zaman hizmetinizdedir. Tüm işlemlerinizde Bostancı Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bize ulaşarak klima ile ilgili tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa