Pendik Mitsubishi Klima Servisi
Pendik Mitsubishi Klima Servisi Pendik’te Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi 

Pendik Mitsubishi Klima Servisi,  Pendik İlçesinde tüm mahallelere Mitsubishi klima servisi olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz. Çağrı merkezimiz ve mobil uygulamamız ile servisimize ulaşıp hızlı servis desteği almak çok daha kolay. Adreslerinize kısa sürede ulaşıp servis destek hizmeti vermekteyiz.  Pendik Mitsubishi Klima Servisi, Cihaz montajlarınızı bakım ve onarım işlemlerini adres değişikliğinde söküm ve yeniden montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Servisimiz ile iletişime geçerek 7/24 hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi 
Pendik Mitsubishi Klima Servisi

 Klima Servisi 

Mitsubishi Klima Servisi Pendik,  Cihaz montajlarınızın yanlış yapılmasından kaynaklı verim almada zorluk ve cihaz arızalarından şikayetçi olabilirsiniz. Bu sebeple cihaz montajınızın düzgün yapılması çok önemlidir. Yanlış kurulumdan kaynaklanan sorunlar meydana gelebilir. Cihaz montajlarınız için servisimiz ile iletişime geçebilir her konuda bizlerden destek alabilirsiniz. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak sizlerin elindedir. Haftanın her günü mobil servis ekiplerimiz tarafından servis edilmektedir. Sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında yapılır.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi 

Klima Servisi olarak cihaz bakım işlemlerinizi yılda iki kez yaptırmanızı önermekteyiz. Klimanızın çalışma işlemi şu şekildedir. Sıvı sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu tekrar sıvıya dönüştürmektir. Kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Klimalar şeklinde tüm elektronik cihazların periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Cihazınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını istiyorsanız bakımlarını aksatmayın. Aksi takdirde klimanız yıpranacaktır ve istenen verimi almanızı önleyecektir. Servisimiz ile iletişime geçerek bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi 

Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Mitsubishi marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Mitsubishi marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız bizlere danışabilirsiniz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi 

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Mitsubishi Pendik Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Pendik Mitsubishi Klima Arıza Servisi 

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Mitsubishi klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Pendik klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi 
Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Pendik Mitsubishi Klima Bakım Servisi 

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Pendik Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Pendik Mitsubishi Klima Servisi 

Pendik Mitsubishi klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: PENDİK MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Doğu, Pendik Dogu Mah Florya Sokak, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTES-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00