Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Baklacı Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Baklacı Klima Servisi

Beykoz Baklacı Klima Servisi

Firmamız uzun yıllardır tecrübesi ile Baklacı Mahallesine en iyi klima hizmetini vermektedir. Baklacı Mahallesi Klima Servisi olarak, tüm   klimaların bakım, onarım, kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Tüm marka ve modellerde ayrım yapmadan beyaz eşyalarınıza servis hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız bu sektörde her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor. Güler yüzlü ve teknik açıdan tüm eğitimleri görmüş olan çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin için çalışıyoruz.

 Klima Servisi

Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımını uygulayan servis hizmetleri ihmal edilmemelidir. Garantili ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Bu sektördeki klima konusunda uzman personellere sahibiz. Yaz aylarından ve özellikle çok sıcak sıcaklıklarda memnun olmadığınız klimalarınız için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bu kategoride, işin uzmanlarını tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalara sahip olabilirsiniz. Firma olarak, tüm yeni ve eski klimalarda deneyimli personel ile etkili hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi olarak bizimle iletişime geçtiğinizde cihazınızın temizlik işlemlerini titizlik ile yapıyor olacağız. Periyodik olarak bakım yapılırsa her mevsim cihazınızdan daha fazla verim alabilirsiniz. Klimanızın bakımı yılda bir kez mutlaka yaptırmalısınız.

Cihaz bakımlarınızın yapılması cihazınız da toz birikintisine neden olacaktır ve bu tozlarda mekanizmayı sıkıştırır. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihazı toz ile doldurur. Cihazınızın her mevsim çalıştığını düşünürsek cihazınızın filtre temizliğini yaptırmanız gerekmektedir. Baklacı mahallesi klima servisi olarak temizlik ve bakım işlemelerini yapmaktayız.

Klima bakımlarınıza yaparken aynı zamanda cihaz temizliğini de yapmaktayız. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Tüm işlerde olduğu gibi, uzman klima servis işlemleri için tercih edilmelidir. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir. Firmamıza ulaşarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Baklacı Klima Servisi

7 gün 24 saat hizmet alabilir cihazınızın her türlü sorunundan hızlıca kurtulabilirsiniz. Klimalar için   servis hizmetleri de önemlidir. Servis hizmetleri her cihazda olduğu gibi klimalarda çok önemlidir. Hizmet hizmetlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı bir çalışma sistemi gerektirir. Kaliteli hizmetlerimiz için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın