Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Sigma Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Sigma Klima Servisi

Sigma Klima Servisi Sultanbeyli

Sigma Klima Servisi Sultanbeyli, Sultanbeyli Sigma Klima servisi olarak çalışanlarımızın hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız Klima alanında gerekli olan tüm eğitimlerini tamamlanmış olup uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman çok daha fazla tecrübe edinmişlerdir.

Sultanbeyli  Sigma Klima Servisi , Uzun yıllardır Sigma Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz Sultanbeyli’nin tüm ilçeleri ve mahallerinde7/24 servis anlayışımız ile Sigma Klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup iyi hizmet vermeyi önceliğimiz olarak benimsemişizdir. Alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile Sigma markasının ve farklı model beyaz eşyalarınızın da montajı bakımı ve tamir işlemlerini de yapıp her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz.

Klima Servisi

Sigma Sultanbeyli olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız. Sigma Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 Sultanbeyli  Klima Servisi 

Sultanbeyli Sigma Klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı daha elverişli ve kış mevsiminde sizi ve ailenizi sıcak ortamlara kavuşturuyoruz. Sigma marka değişen ve gelişen teknolojide son derece güzel ve kullanışlı ürünler üretmekte olup yaşam alanlarınızı daha iyi ve yaşanabilir hale getiriyor.

 

Sigma Klima Servisi

Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca Klima kazanları olarak adlandırılır. Cihazınızda bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda ise bu gerekmez çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızdaki mevcut soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

Biz Sultanbeyli Sigma Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın ilk montajı yapılırken servis ekiplerimiz cihazınıza bakım yaptırma zamanları ile ilgili tarafınıza bilgi aktarıyor olacaktır. Klima arızalarında cihaz bakımı çok önemlidir.

 

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın