Kadikoy General Electric Klima Servisi

Kadıköy General Electric Klima Servisi

Kadıköy General Electric Klima Servisi, Kadıköy ve mahallelerine a Klima servis ve bakım taleplerinizde aynı gün hizmet sunuyoruz. Karşılaştığınız sorun anında yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan iletişim numaramızdan bize ulaşmak  0216 355 00 01. Kadıköy bölgesinde klima bakımında en çok tercih edilen firma olup, yılların vermiş olduğu deneyim ile sektörde güvenilir klima hizmeti vermekteyiz.

Uzman ve eğitimli kadromuz sayesinde makul fiyatlarla teknik hizmetler sunmaktayız. Gerekli bir durumda işlem yaparak klimanızı yıllarca kullanabilmenizi sağlayan, alanında tamamen uzmanlaşmış bir şekilde kullanmanıza izin veren güvenilir bir firma haline geldik.

Kadıköy General Electric Klima Servisi
Kadıköy General Electric Klima Servisi

Kadıköy General Electric Klima Servisi

Kadıköy’da General Electric klima servisi, bakım, onarım ve kurulum hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize Klima Kombi Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Talebiniz doğrultusunda en kısa sürede cihazınızın her türlü probleminize çözüm sağlıyor olacağız. Sizlere Klima hizmetinin en kaliteli olanını sunmanın yanında güvenilir hizmet vermekten de gurur duymaktayız. Klima servisi konusun da güvenilirliği ve kaliteli hizmeti ön planda tutmaktayız. Kadıköy’de 7/24 saat hizmet anlayışı ile General Electric klima olarak istediğiniz her anda çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Çağrı merkezimiz,  sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7 gün 24 saat güler yüzlü personelimiz tarafından taleplerinize zamanında cevap alabilir, adresinize en kısa sürede yönlendirilen servis ekiplerimiz, gerekli kontrolleri yaparak klimanızı tekrar eski haline getirebilir. General Electric klima cihazları servis sırasında aynı şekilde tamir edilebilir.

Kadıköy General Electric Klima Servis & Onarım Hizmetleri

Kullanmış olduğunuz cihazınızın doğru bir şekilde onarım ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi, verimli ve etkili çalışmasını sağlar. Düzenli olarak bakım yaptırılması arızaların büyümemesi ve daha sonra farklı bir sorun olmaması adına düzenli olarak yapılmalıdır.

Klima cihazınızın arızalanması durumunda çağrı Merkezimizle iletişime geçerek karşılaştığınız sorunu Kadıköy Klima Servisimiz ve General Klima servisimiz çözecektir. Uzman personelimiz son teknoloji ekipman kullanmaktadır ve Klima bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Klima kullanıcısının cihazındaki arızayı çözemediği bir konum olması durumunda, Klima servisimiz sizi en yakın mobil teknik servis personeline yönlendirecektir. Klima hizmeti veren çalışanlarımız klima sektöründe uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Kadıköy General Electric Klima Bakım Hizmetleri

Kadıköy General Electric Klima Servisimiz, kaliteli cihazları ile uzun yıllar aynı kaliteyi elde etmenizi sağlayacaktır. Kadıköy tüm bölgelerine cihazlarınızın olarak bakımını yapmak için hazırız. Cihazların periyodik olarak bakımının yapılması çok önemlidir. Bakımlar sayesinde mevsim geçişlerinde ısınmada ve soğutmada ihtiyaçlarınızı karşılar daha verimli çalışmasını sağlar. Büyük arızalardan önce önlem alarak periyodik bakımlarımızla çözüm sağlayabiliriz. Bazı durumlarda ise öncelikli olarak servis destek hizmeti gerekebilir. Kadıköy servisimiz General Electric Klima cihazlarınızın uzun süreli kapalı kalmasına izin vermez.

Kadıköy General Electric Klima Servisi

İstanbul’un Kadıköy bölgesinin yanı sıra Türkiye genelinde General Electric Klima markası olarak servis noktalarımız bulunmaktadır. Kadıköy ve mahallelerinde Kadıköy Klima Servisi olarak güler yüzlü, uzman personelleri ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Firmamıza haftanın her günü ulaşabilirsiniz. 7/24 çalışarak müşterilerimize güvenli hizmet sunmak adına gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Kadıköy General Electric Klima Servisi
Kadıköy General Electric Klima Servisi

Kadıköy General Electric Klima Servisi

General Electric Klima doğru şekilde kullanıldığında arızalarla karşılaşma oranını azaltır. Onarım bakım ve tesisat ile ilgili sorunlarınıza hemen çözüm bulmak adına General Electric Klima servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy General Electric Klima Montaj Servisi

General Electric için Kadıköy ilçesinde gerekli donanım ve bilgilerle servis ekiplerimiz oluşturulmuştur. Çok uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip çalışanlarımız, Kadıköy ilçesi genelinde tek bir merkezde tüm adreslere ulaşabilen servis ekipleri ile klima hizmeti sunmaktadır.

Desteğe ihtiyacı olan her müşterimize General Electric Klima servisi, Kadıköy ve mahallelerinde profesyonel yaklaşım hizmet politikası ile soruna çözüm bulma ve gerçekleştirmede deneyimli ve hızlıdır.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY GENERAL ELECTRİC KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00