Kartal Daikin Klima Servisi
Kartal Daikin Klima Servisi Olarak Kartal’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

 

Kartal Daikin Klima Servisi 

Kartal Daikin Klima Servisi, Geçmişten günümüze sektör tecrübesi ile kaliteli ve doğru iş yapma prensibimiz  Klima ve beyaz eşya sektörünün hızla büyüyen ve teknik servis konusunda aranan ilk servisi olduk  Kartal Klima Servisiİstanbul un tüm bölgelerine servis hizmeti sağlamaktadır. Daikin klima bakımı, montaj ve diğer tüm işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kartal Daikin Klima Servisi 
Kartal Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi Kartal

  Kartal Daikin Klima Servisi, Kartal ilçesine ve İstanbul’un tüm ilçelerine Daikin klima teknik servis hizmeti veriyoruz. Klima sektöründe lider olan firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Daikin Klima Servisi 1 yıl boyunca yapmış olduğu her işlemden sonra parça ve işçilik garantisi vermektedir. Klima bakımı için çağrı merkezi numaralarımızla iletişime geçerek bizi bilgilendirebilirsiniz.

Daikin Klima Servisi

Daikin markası olarak klima bakım ve klima montaj hizmetleri sunuyoruz. Kartal Daikin klima bakımı yılda en az bir kez bakım yapmanızı öneririz. Muhafaza edilen klimalar yüksek performansla çalışır ve aynı zamanda gelecekteki herhangi bir büyük arızaya neden olmaz.  Klima kurulumuna dikkat etmeniz gereken noktalar da vardır. Klima doğru seçilmelidir. Cihaz ortamı konusunda servis ekiplerimiz yardımcı olmaktadır. Bu şekilde, ortamınız daha sıcak ve yaz mevsiminde daha serin olacaktır. Yaz aylarında, klimalar serin bir ortamda rahatlamanıza izin verir ve kışın da sıcak bir ortama sahip olabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima açık havada kullanılan bir cihaz olmadığından, iç mekandaki havanın temiz olmasını sağlamak önemlidir. Servisimiz tarafından sağlanan bilgilerin ilk klima kullanımı ve bakımı ile ilgili olarak klima bakım uzatılır olmasıdır. Klima hizmeti olarak yapılan çalışmalardan hemen sonra teknik ekip tarafından verilen önerilere uymak gereklidir. Klima hizmeti, özellikle ilk kurulum daha sonra klima kullanıcıları ilk ve sonraki kullanım kurallarına uymak gerekmektedir.

Kartal Daikin Klima Servisi

Cihazınızın için gerekli olarak yaptıracağınız her işlemde ilerleyen süreçlerde kar elde ederek daha yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız ve müşterilerimize her zaman önerimiz cihazınızda daha büyük sorunlar yaşanmaması adına gerekli bakım ve onarım işlemlerinin uygun olduğu zamanlarda yapılmasıdır.

Kartal Daikin Klima Servisi 
Kartal Daikin Klima Servisi

Daikin marka klimalar bir çok marka ve modelin önüne geçmiş olup en çok tercih edilen markalarından biridir bu bağlamda Daikin Klima Servisi olarakta firmamız ilgili bölgenin en çok tercih edilen servisi olmuştur.  Firmamız her zaman doğru ve güvenilir işlere imza atmış ve müşterilerinden her zaman adından büyük mutlulukla ve çalışma disiplini ile güvenle söz ettirmiştir. Kartal Daikin Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize güven aşılamak ve doğru işler yapmak bizim için çok önemlidir. Bir telefon kadar uzağınızda olup tüm ihtiyaçlarınıza anında hızlı çözümle ile çözüm bulmaktayız.

Kartal Daikin Klima Servisi Tamiri 

Değişen hava şartlarına meydan okumak adına, özellikle şu teknolojinin büyük bir oranda değişim ve gelişim gösterdiği dönemde, artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunmaktadır. Bizde Kartal Klima Servisi olarak sizlere profesyonel ekibimizle montaj hizmeti vermekteyiz. Bizim sayemizde memnun olmamanız pekte mümkün olmayacaktır.

Kartal Daikin Klima Servisi Bakım

Bu dönemde artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Sahip olduğunuz klimanın ömrünün sürekliliğini sağlamak istiyorsanız eğer ona iyi davranmanız ve belirli periyotlarda güvendiğiniz bir firmaya bakımını yaptırmanız gerekir.

Kartal Daikin Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.

Kartal Daikin Klima Servisi

Bizler yetkili personellerimize önce müşteri memnuniyetini nasıl sağlayabileceklerini öğrettiğimiz eğitimlerden geçiriyoruz. Yetkinliklerini test ediyor ve bu testlerin sonucuna göre Kartal Klima Servisi alanında bizlerden destek almak isteyen müşterilerimizin evlerine gönderiyoruz.

Testlerden ve müşteri memnuniyeti eğitiminden başarılı bir şekilde geçemeyen personeller ile yollarımızı ayırıyoruz zor ya da maksimum müşteri memnuniyeti sağlayabilecek hale gelene kadar eğitim vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: KARTAL DAİKİN KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Karlıktepe 34870 Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00