Maltepe Midea Klima Servisi
Maltepe Midea Klima Servisi Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Midea Klima Servisi 

Maltepe Midea Klima Servisi, Kaliteli işçiliğimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi klima servis hizmetini vermekteyiz. Firma olarak gerekli tüm eğitimleri görmüş uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile bu sektörün en iyi servis hizmetlerinden birini vermekteyiz. Maltepe Teknik Servis, bakım, onarım, montaj işlerine hizmet vermektedir.

Maltepe Midea Klima Servisi 
Maltepe Midea Klima Servisi

Midea Klima Servisi Maltepe

Ergonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Servisimiz, çoğu firmanın önüne geçerek İstanbul’un en başarılı hizmetlerinden biri olmuştur. Kalitemizden ödün vermeyerek müşterilerimizin güvenini kazandık. Servis hizmetleri, klima cihazlarında her cihazda olduğu gibi çok önemlidir. Hizmet hizmetlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı bir çalışma sistemi gerektirir.

Maltepe Midea Klima Servisi

Klimalarınla ilgili aklınıza gelebilecek her bilgiye sahibiz. Bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klima seçenekleri konusunda deneyimli kadrosu ile etkin hizmet vermeye devam ediyoruz. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır.

Klima Servisi

Deneyimli ekiplerimiz yaza girmeden önce bakım önermektedir. Yeni klimaların montajı, eski klimaların sökülmesi ve klimaların değiştirilmesi uzman ekiplerimiz için sorun değildir. Her sektör için soğutma, ısıtmaya benzer ciddi bir ihtiyaçtır. Firmamıza ulaşarak en iyi klima servis hizmetini alabilirsiniz.

Maltepe Midea Klima Servisi 

Bu kategoride yürütülen tüm işlemlerde, zamanla yarış en önemli konudur. Bu başarısızlığı anlamak için teknisyen teşhis edilmelidir. bir ölçüm aleti ile sabitlenmesi gereken bir sorundur. Bununla birlikte, ana sorunları belirtmek istedik, güç kaynağı kablosunda kısa devre olasılığı veya kompresör sargılarında yanma veya yanma olasılığı vardır. Kondansatör şişmesinde başka bir sorun meydana gelmiş olabilir. Arıza, fan bobinlerindeki yanmayı kontrol ederek kısa sürede tespit edilebilir.

Maltepe Midea Klima Servisi 

Tüm klima modelleri, firmamızdan teknik servis talep edebilirsiniz. İstanbul’un Maltepe ilçesinde gün boyunca klima tamiri veya bakımı için servis sağlanmaktadır. Maltepe hava taşıma servisi NESA teknik birimi olarak, çağrı merkezimizde 7/24 en son teknolojik araç ve ekipmanları ile ilçemize hizmet vermeye devam ediyoruz, çalışanlarımız taleplerinizi bekliyor. Klima hizmeti olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm mahallelere ve mahallelere hizmet veriyoruz. Uzman ve samimi ekiplerimiz klima servis kayıtlarınızı oluşturduk ve klima servis ihtiyaçlarınızı karşılamak için adresinize hızlı bir şekilde ulaştık. Uzman servis ekibimiz en doğru klimayı yapar ve servis hizmetini tamamlar. Klima onarımı ve arızalanması durumunda, servis ekiplerimiz önceden sağladığınız teknik bilgilerle servis alanına hazırlar ve taşınır. Yani sağladığınız bilgiler bizim için önemlidir. Bize ulaşarak en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Midea Klima Bakımı Servisi 

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maltepe Midea Klima Servisi 
Maltepe Midea Klima Servisi

Maltepe Midea Klima Servisi 

Maltepe Midea klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE MİDEA KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00