Panasonic klima servisi 1

Panasonic Klima Servisi

Panasonic klima servisi her daim siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak için yıllardır bu sektörde çalışmaktadır. Biz Panasonic Klima Servisi olarak İstanbul şehrini her yerine servisimiz bulunmaktadır. Bu işe başladığımızdan beri çalışanlarımızı deneyimli ve bilgili insanlardan seçmekteyiz.

Klima Servisi Panasonic

Klima Teknik Servisi işini profesyonel ekipmanlar ile temiz ve doğru olarak yapmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile 7/24 telefonlarınıza cevap vermekteyiz. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için uzman bir kadroyla çalışıyoruz. İhtiyaç duyulan her noktada İstanbul ve çevresi ile hizmet vermektedir. Klima Teknik Servisi tüm marka ve model Kombilerinize servis ve teknik destek hizmeti vermektedir.

Panasonic Klima Servisi

Sizlere bir telefon kadara uzağınızdayız. Önceliği her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olup 7 gün 24 saat Klima destek hizmeti vermekteyiz. Panasonic Klima Servisini tercih ettiğiniz durumda Gerek garanti süresi gerekse yedek parça ve montaj servis hizmetlerinin onarımı, bakımı ve değiştirilmesini konusunda sorun yaşamayacağınız , işini her koşulda doğru yapan bir işletmeyiz. Firmamız klimalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için gerekli malzemeleri tedarik ederek sizlere en iyi hizmeti sunar. Onarım işlemi bittikten sonra değiştirilen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti ve güvence altına alınır. Kombinize periyodik bakım yapmak istediğinizde, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

klima servisi 1

 

Klima Servisi

Sitede bulunan destek hattımızı aradığınız zaman Uzman ekiplerimiz evinize olabilecek en kısa sürede ulaşırlar, evinize veya ofisinize gelen ekiplerimiz sorunu hemen bulur.

Panasonic Klima Bakımı

Cihazınızda fazla önemli bir durum yoksa olduğu yerde tamir edilir sorun büyük ise dükkana götürülür ve tamir edilir. Firmamız tasarruf sağlar ve kombinizi ilk gün ki gibi sağlam ve temiz bir şekilde kullanmanızı sağlar. Deneyimli çalışanlarımız sizler için ergonomik bir fiyat listelerini oluşturur

Sorunlarınızdan kurtulmak için hemen bize ulaşın.