Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Eyüpsultan Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Eyüpsultan Klima Servisi

Sancaktepe Eyüpsultan Klima Servisi

Firma olarak 7/24 hiç durmadan her marka klimaya bakım, onarım ve montaj işlerinde hizmet vermekteyiz. Titiz, deneyimli personelimiz, maksimum cihaz performansı için titiz çalışmalarda bulunmaktadır. Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize Teknik Klima servis imkanı sunmaktayız. Eyüpsultan ve mahallelerinde uzman ekiplerimizin ve mobil aletler ile tüm mahallelere kaliteli hizmet vermektedir. Eyüpsultan mahallesinde uzun yıllardır kaliteli bir klima servis hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe Klima Servisi,  Siz değerli müşterilerimize güvenilir klima servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima Servisi firması olarak garantili ve satın alma konusunda memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve bu sayede Eyüpsultan en fazla tercih edilen Klima Servisi olarak mutluluk duymaktayız. Adreslerinizin en çok aranan beyaz eşya ve klima servisiyiz ve konusundaki en güvenilir firmayız.

 Eyüpsultan Klima Servisi Bakım & Onarım Hizmetleri

Firma olarak klimalarınıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Sonuç olarak sürekli çalışan bir cihaz olduğu için arıza vermesi çok doğal fakat cihaz bakımı hem sağlığınız hem de cihaz ömrünüzün uzaması konusunda çok büyük derecede önemlidir. Cihazlarınızda periyodik bakım rutini ile birçok klima hastalığı önler. Evleriniz de daha sağlıklı bir hava solumak istiyorsanız düzenli olarak bakım yaptırmalısınız.

Periyodik olarak klima bakım, klima kurulum tamir ve onarım işleri, söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri kaliteli ve özenli bir şekilde sağlanan hizmetlerimiz arasındadır. Firmamız gelişen teknolojiye ayak uyduran firma çalışanlarımız ile yeni nesil ürünleri, onarım ve onarım işlerini, tüketicilerin her türlü ihtiyacına uygun en rahat çözümü sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Eyüpsultan Klima Servisi olarak, Klima servisiniz ile ilgili bütün sorunları çözmek için uzman personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Klima tamiri, klima bakımı, tesisatı ve klima gaz dolum servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimalar kompresör içinde gaz soğutma sağlar. Soğuyan bu gaz, cihazın neden olduğu aşınma şeklinde eksik veya aşırı, aynı zamanda daha fazla enerji tüketimine sebep olur. Klimanın çalışma prensibi, sıvı sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu devletten tekrar sıvıya dönüştürmektir. Bu, kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında sağlanır ve kayıt altında tutulur.

Eyüpsultan Klima Servisi olarak, Klima servisiniz ile ilgili her türlü sorunu çözmek için alanında uzman, deneyimli, eğitimli personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlı ve hızlı hizmetler ile klima hizmetleri konusunda uzman çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. Müşterilerimize 7/24 süre ve gün sınırlaması koymadan Klima servis hizmeti ile destek olmaktayız. Vermiş olduğumuz olduğunuz tüm işlemlerden sonra 1 yıl işçilik ve garanti hizmeti de vermekteyiz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa