Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Safa Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Safa Klima Servisi

Sancaktepe Safa Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi olarak mahallesinin en köklü firmalarından biriyiz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermenin veriş olduğu öz güven ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Safa marka klimaların bakım, onarım ve montaj işlerini aynı gün uzman bir ekiple evinize gelerek yapıyoruz.

Deneyimli ekiplerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti vermektedir.  ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bize ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

İlçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Safa Klima Servisi

Firma olarak klimanıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Uzman ekiplerimize ile evinize gelerek kısa sürede uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Bakım yaptırmamanız durumunda klimanız fazla enerji ile az verim alırsınız.. Zamanında bakım siz değerli müşterilerimizin faturalarında ucuzlama sağlar

Klima Servisi

Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Safa marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Safa marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız bizlere danışabilirsiniz.

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Safa Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda bir sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Safa Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak ve doğal gaz sızıntılarını önlemek için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Bize ulaşarak en iyi klima servis hizmetini alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi klima servis hizmetini vermekteyiz. Bize ulaşarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa