Maltepe LG Klima Servisi
Maltepe LG Klima Servisi Olarak Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Lg Klima Servisi 

Maltepe Lg Klima Servisi, Uzun yıllardır bu sektörde olan firmamız artık müşterilerin güvenini kazanmış durumdadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet vererek kendimizi kanıtlamayı başardık. Bu aşamada, şimdiye kadar kazanılan tecrübeyle, siz değerli müşterilerimize piyasadaki en iyi hizmeti sunuyoruz.

Maltepe Lg Klima Servisi 
Maltepe Lg Klima Servisi

Lg Klima Servisi Maltepe

Kaliteli hizmet verebilmemizi sağlayan unsurlardan biri uzman bir çalışan kadrosuna sahip olmamızdır. Bir diğeri ise tamamen orijinal cihazlar kullanarak işlerimizi halletmemiz. Aynı aşamada, müşterilerimize verdiğimiz ve kendimizi daha iyi bir konumda geliştirdiğimiz bilgi, düşünce ve isteklerimizi göz önünde bulunduruyoruz. Firmamız sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Maltepe Lg Klima Servisi 

Klimalar günümüzde en çok kullanılan ısıtma ve soğutma cihazları arasında ilk sıralarda gelmektedir. Klimalarınızda arıza veya bakım durumunda firma olarak uzman bir ekipler çalışmanızı önermekteyiz. Yedek parçalar durumunda, Klima Servisi, klima bakım veya onarım için gerekli olan araçlar en modern araçlardan tercih edilirken, yedek parça zenginliğine sahiptir.

Lg Klima Servisi

Klima konusunda uzman olmayan kişilerden yardım almayın. Çünkü klimalar bir bütün halinde çalışır yapılacak en ufak bir hata size pahalıya patlayabilir. Böyle bir durumda, tek deneyim ve veri klima bakım ve onarım çalışmaları için yeterli değildir. Bununla birlikte, klima hizmetinde başarılı bir sonuç elde etmek için teknik ekip, teknolojiye uygun olarak kendini sürekli olarak geliştirmelidir.

Klima Servisi

Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için en iyi klima servis hizmetini vermekteyiz. Destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Örneğin; birçok kişinin karşılaştığı klima uzaktan kumandadan sinyal olmadığı durumlarda, bazen sorun telefonla çözülür. Bu gibi durumlarda, uzaktan kumandanın pillerinin zayıf olup olmadığını kontrol etmek gerekir.

Maltepe Lg Klima Servisi 

Buna ek olarak, uzaktan kumanda ünitenin sinyal alıcısı üzerinde tutulur ve uzaktan kumanda yeniden iletilir. Son olarak, uzaktan kumandanın pillerinin uygun kutupta olup olmadığını kontrol ederek tüketiciye telefonla destek sağlayan klima hizmeti, bu şekilde çözemediği sorunlar durumunda derhal müdahale için adresinize gelir. Klima Servisi, haftada 7 gün 24 saat hizmet veren mobil servis yardımı ile, klimaların evde veya işte olup olmadığına bakılmaksızın hemen onarmaya veya bakım yapmaya başlar. Klima hizmeti olarak sağlanan tüm hizmetler garanti edilmektedir. Çalışmadan önce, servis klima üzerinde gerekli denetim yapar ve müşterilerine arıza hakkında bilgi verir. Bir klima hizmeti olarak ön çalışmadan sonra, orijinal çalışma başlatılır ve bu çalışma kısa bir süre içinde başarıyla sona erer. Firmamıza ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Lg Klima Servisi 
Maltepe Lg Klima Servisi

Maltepe Lg Klima Servisi 

Maltepe Lg klima servisi firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz Maltepe klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Maltepe Klima Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Lg klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Maltepe Lg Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE LG KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES:  Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00