Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi
Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi Çekmeköy’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi 

 Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi olarak Çekmeköy ilçesinin ve İstanbul bölgesinin en iyi klima servisi hizmetini veriyoruz. Bu sayede klimalarınızı çok daha uzun soluklu bir halde aynı verim ile kullanabilirsiniz. Klimanızı profesyonel olmayan servislere emanet etmeyin. Çünkü klimanızın doğru çalışması ve doğru kurulum yapılması çok önemlidir. Bakım hizmetleri yılda 2 kere kış ve yaz mevsimlerinin öncesinde alındığında klimadaki problemler önceden engellenebilir.

Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi 
Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Çekmeköy

Mitsubishi Klima Servisi Çekmeköy, Klima cihazları yaz ve kış mevsimleri boyunca kullanıldıktan sonra içlerinde bulunan filtreler dolayısıyla toz, kir ve mikroorganizmaları biriktirmektedirler. Bu benzer biçimde bir durumda uzun süre bakım gerçekleştirilmemiş cihazınız sağlık problemlerine yol açabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız klimanıza periyodik bakım yaptırmalısınız.

Çekmeköy Klima Servisi

Firma olarak kullandığımız kimyasal ilaçlar yardımıyla klima içerisinde birikmiş olan tüm toz ve mikroplar arındırılarak temiz bir hava oluşturmasına yardımcı olur. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Su dış üniteden geliyorsa bu çoğu zaman normaldir. İç ünitede bulunan rutubet gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı muntazam bir halde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu normal bir durum değildir.

Klima Servisi

Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka mesele ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz problemi çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu probleminin klimanın düzensiz çalışmasıdır. Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Alanında yetkin, tecrübeli ve eğitimli ekiplerimiz ile klimalarınızın tüm gereksinimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz. Çekmeköy Klima servisi olarak klimalarınızdan en iyi verimi en az maliyet ile almanızı sağlıyor, cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatarak daha iyi günlerde kullanmanızı sağlıyoruz. Firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi 
Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi

Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi

Çekmeköy klima servisi olarak klimaya dair her türlü ihtiyaçlarınıza uzman ekibimiz ile destek sağlıyoruz. Klima kullanımın da dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenler dışında klimanın kurulumunu yapacağınız yerde önemlidir. Klimalar, senenin dört mevsiminde kullanılan ürünlerdir. Özellikle yazları serinlemek için tercih edilen klimalar soğuk havalarda da ortamın ısıtılmasına yardımcı olurlar. Bununla birlikte tüm elektronik cihazlar şeklinde klimaların da süre zaman bakımlarının yapılması, kontrollerinin edilmesi gerekir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşer, enerji tüketimi artar ve faturalarınızı kabartır. Bununla beraber klimalarınızın kullanım ömrü de azalır.

Klima Bakımı Çekmeköy

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Çekmeköy Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Çekmeköy Klima Arızaları

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Çekmeköy Mitsubishi klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Çekmeköy klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi olarak; Güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.

İstanbul yaşantısının vermiş olduğu zorluklarda, klima bakım işlemlerini yaptırmak pekte kolay olmayabilir ama unutmayın ki eğer uzun ömürlü bir klimaya sahip olmak istiyorsanız, klimanızın arızalanmasını beklemeden.

Belirli periyotlarda bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Biz, Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi ailesi olarak sizin bu yoğun zamanlarınızda sizlere en iyi en güvenilir hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.


ŞİRKET ADI: ÇEKMEKÖY MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Mehmet Akif, Çekmeköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00