Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Abdurrahmangazi Baymak Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Abdurrahmangazi Baymak Klima Servisi

Sancaktepe Abdurrahmangazi Baymak Klima Servisi

Firma olarak bu alanda en olgun firmalardan biriyiz. Sancaktepe semtinde Abdurrahmangazi çevresi için kesintisiz klima hizmeti vermekteyiz. Firma olarak bu alana girdiğimizden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ettik. Klima alanındaki profesyonelleri ve iyi eğitimli çalışanları ile marka ve model ayrımı yapmadan her cihazı kontrol edebilmektedir.

Baymak Klima Servisi

Sancaktepe klima servisi olarak klimalarınıza yılda minimum 2 kere bakım yapmış oldurmanızı önermekteyiz. Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar tertipli olarak yaptırırsanız cihazınız da yaş aldıkça arıza konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bizler Klima servisi olarak aygıt bakımlarınızı yılda iki defa tertipli olarak yaptırmanızı öneriyoruz.

Klima Servisi olarak vermiş olduğumuz bakım hizmetlerinde bir yıl parça ve işçilik güvence hizmeti vermekteyiz Aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız.  Abdurrahmangazi Mahallesi Klima Servisi olarak klima bakımlarınız konusunda bizimle mesajşime geçebilirsiniz.

Klima Servisi

Çağrı merkezimize ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti talebi isteyebilirsiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz şubemizde, problemlerınızı en kısa sürede ortadan kaldırmak için her vakit gerekenden fazlasını yapıp yerinde ve hızlı çözümleri ile destek olmuştur. Firmamız çalışanları, kurulmasından önce çeşitli eğitimlere katılmış olup sertifikalarını almışlardır. Yıllar süresince vermiş oldukları hizmetleri de göz önünde bulundurursak Sancaktepe kazasının Abdurrahmangazi Mahallesinin en çok tercih edilen servisi olduk.

Hizmetimizden hızlı hizmet alabilmek için firmamızın çağrı merkezi ve müşterileri için mobil uygulamamızı kurduk. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Firmamız doğru ve güvenilir işler yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat klima hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek hizmet verdiğimiz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa