Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Acarlar Arçelik Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Acarlar Arçelik Klima Servisi

Beykoz Acarlar Arçelik Klima Servisi

Uzun yıllardır klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Beykoz bölgesi Acarlar mevkiinde ve tüm mahallelerde ve mahallelerde 7/24 hizmet anlayışımızla klima hizmetleri vermekteyiz. Şirketin birinci önceliği müşteri memnuniyetidir ve birinci öncelik olarak kaliteli hizmet sunacağız. Klima alanındaki profesyonelleri ve iyi eğitimli çalışanları ile marka ve model ayrımı yapmadan her cihazı kontrol edebilmektedir.

Arçelik Acarlar Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi    Bir Beykoz klima servis şirketi olarak, klima arızalarında ekipman bakımının çok önemli olduğunu her zaman vurguluyoruz. Klimanın bakımını düzenli olarak yaptığınızda, ekipman eskidikçe, herhangi bir arıza sorunu olmayacaktır. Klima servisi olarak yılda iki kez düzenli olarak ekipman bakımı yapmanızı tavsiye ederiz.

Klima servisi olarak verilen bakım hizmetinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi hizmeti veriyoruz. Aynı hatanın tekrar tekrar oluşması durumunda servis ücretini tekrar ödemeye gerek yok. Acarlar Mahallesi klima servisi olarak klima bakımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi

Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat açıktır. Deneyimli teknisyenlerimiz, sorunlarınızı en kısa sürede gidermek ve onlara yerinde hızlı çözümler sunmak için her zaman her türlü çabayı gösterecektir. Şirket çalışanları şirket kurulmadan önce çeşitli eğitimlere katılmış ve sertifika almıştır. Yıllar içerisinde vermiş oldukları hizmetleri dikkate alarak Beykoz’un Acarlar bölgesinde tercih edilen hizmet haline geldik.

Klima Servisi

Hizmetlerimizden hızlı hizmet alabilmek için firmanın çağrı merkezleri ve müşterileri için mobil uygulamalar kurduk. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Firmamız doğru ve güvenilir işler yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat klima hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek hizmet verdiğimiz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa