Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ahçıbaşı Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Ahçıbaşı Klima Servisi

Üsküdar klima servisi olarak Ahçıbaşı mahallesinde Marka ayrımı yapmadan klimalara 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sektörün en köklü firmalarından biriyiz . Buna dayanarak müşterilerimizin güvenini kolayca kazanarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin en tanınmış markalarına hizmet vermekteyiz. Firmamıza ulaşarak sorunlarınızdan uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

7/24 aynı gün klima servis hizmeti sunmaktayız . Bu yüzden en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başardık.  ilçesinde firma olarak hizmetinizdeyiz. Klima konusunda kafanızda soru işareti kalmayacak olup en doğru şekilde servis hizmetlerimizden yararlanacaksınız.  Uzman çalışanlarımız ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti veriyoruz

Firma olarak tamamen son teknoloji cihazlar kullanarak klimanızın bakım, onarım ve montaj işlerini yapmaktayız. Buna ek olarak kullandığımız her yedek parçayı orijinal olarak kullanmaktayız.

Ahçıbaşı Klima Servisi

 Firma olarak yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Bakımı aksatma durumunda klimanızda verimsizlik yaşarsınız. Buna ek olarak yüksek faturalarla karşılaşırsınız. Destek ekibimiz 7/24 siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili sorunlarını çözmektedir. Zamanında bakım yaptırmak tam tersi siz değerli müşterilerimizin lehine olacaktır. Sizi mutlu etmek için çalışmaktayız. Bakım aksatmak sağlığınız içinde zararlıdır. 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Klima Servisi

Değiştirilen her parça için firmamız tarafından 1 yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. Cihazınızı aynı gün evinize gelerek sizin gözünüzün önünde tamir veya bakım işlerini halletmekteyiz. Cihazlarınızı tereddüt etmeden  Ahçıbaşı Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz. Bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Ahçıbaşı klimalar, klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Ahçıbaşı Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız.

Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Ahçıbaşı Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hemen bize ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın