Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Çamlıbahçe Beko Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Çamlıbahçe Beko Klima Servisi

Beykoz Çamlıbahçe Beko Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi , Bakım teknik servisi, ilçe ve tüm semtlerinde hizmet sunuyoruz Beykoz Klima Servisi, mobil araçlarla anında profesyonel ekiplerimiz tarafından servis hizmetleri sunmaktadır. Periyodik klima bakımı yaptırmanın bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluk olduğunu unutmamamız gerekmektedir. Firmamıza ulaşarak nitelikli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

Klimalın konumu en önemli şeylerden biridir. Çünkü bu bir mühendislik bilgisi gerektiren durumdur. Projeye uygunluğu çok önemlidir. Aksi takdirde hem klimanızı yıpratır hem de istediğiniz sonucu almanızı engeller. Hiç olmadık yerlerde arıza çıkmasına sebep olunabilir. Bu yüzdendir ki, klima montaj işlerinizi mutlaka uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır.

Beko Klima Servisi

Klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işleri için bize ulaşabilirsiniz. Eğer bir klima sahibiyseniz, muhakkak bir gün klima tamir servisine ihtiyacınız olacaktır. Buna ilave olarak bakım yaptırmazsanız klimanızdan gerekli olan verim alamazsınız, yanlış kullanım vaktinde yapılmayan periyodik bakım sonucunda bir tamir veya yedek parça değişim ihtiyacı ortaya çıkması yüksek ihtimaller arasındadır.

Klimalar gün içerisinde durmadan çalıştıkları için bakım zorunlu hale geliyor. Bu nedenle klimalarınıza periyodik bakım yaptırmalısınız. Aksi taktirde gerekli verimi alamazsınız. Böylelikle hem randımanlı çalışmasına katkı sunup hem de cihazımızın ömrünü uzatmış olacağız. Klima kullanım süresinin uzun ya da kısa olması periyodik bakım süresini etkilemez. Çünkü çalışmasa dahi cihaz bulunmuş olduğu ortamdan direk etkilenebilmektedir.

Klima Servisi

Ama bu durum cihazınızın ömrünün bittiği anlamına da gelmez. Böyle durumlarda uzman teknik servislere ihtiyaç vardır.  haftanın her günün de mobil servis ekiplerimiz tarafından hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz tüm tamir hizmetleri firma güvencesi altında yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. montaj servisi, talepleriniz doğrultusunda mühendis ve tekniker ekibimizin projeye uygunluk raporuyla uzman montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimize güven vermekteyiz. Klima çalışma prensibi olarak belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanın istenen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Bu sıvılaştırma çevirim malzemesi olan gazın kompresör tarafından emilip sıkılaştırılarak emilmesi işlemidir. Klima cihazında kompresör içindeki gaz soğutmayı sağlamaktadır. Bu gazın eksik ya da fazla olması cihazında yıpranmalara yol açtığı gibi hemde fazla enerji tüketimine de neden olmaktadır. Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını direk olarak etkilemektedir. Biz şirket olarak güler yüzlü bir destek ekibi ile çalışıyoruz. Buna dayanarak destek ekibimize ulamanız durumunda siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sizlere en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın