Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Çiftlik Arçelik Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Çiftlik Arçelik Klima Servisi

Beykoz Çiftlik Arçelik Klima Servisi

Uzun yıllardır Çiftlik yakınlarındaki müşterilerimize klima hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmetine aşinayız bu nedenle Beykoz ilçesine bağlı Çiftlik mahallesinde ve tüm alanlarda klima hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman şirketimizin önceliği olmuştur. Marka ve model ne olursa olsun klima ve tüm beyaz eşyaların montajını, bakımını ve onarımını uzman kadrosu tarafından yerinde yapacak.

Arçelik Klima Servisi

Beykoz klima servisi olarak, klima arızalarında ekipman bakımının çok önemli olduğunu her zaman vurguluyoruz. Klimanın bakımı ne kadar düzenli olursa, ekipman kullanılmaya devam ettikçe ve yaşlandıkça arızalanma olasılığı o kadar azdır. Bir Çiftlik topluluğu iklimlendirme hizmeti olarak, düzenli olarak yılda iki kez ekipman bakımı yapmanızı tavsiye ederiz.

Klima servisi olarak verilen bakım hizmetinde 1 yıllık parça ve işçilik garantisi hizmeti veriyoruz. Aynı hatanın tekrar tekrar meydana gelmesi durumunda servis bedelinin tekrar ödenmesine gerek kalmamaktadır. Çiftlik Mahallesi klima servis sağlayıcısı olarak klima bakımı konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Beykoz Klima Servisi, Şirket çalışanları şirket kurulmadan önce çeşitli eğitimlere katıldı ve sertifika aldı. Yıllar içerisinde vermiş oldukları hizmetleri dikkate alarak Beykoz bölgesindeki çiftlik alanları için tercih edilen hizmet haline geldik. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat açıktır. Tecrübeli teknisyenlerimiz her zaman şubelerimizde sorunlarınızı en kısa sürede gidermek için her türlü gayreti gösterecek ve klima kullanıcılarına her zaman hızlı yerinde çözümlerle destek sağlayacaktır.

Klima Servisi

Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat klima hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek hizmet verdiğimiz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Firmanın çağrı merkezi ve müşterilerinin hizmetimizden hızlı hizmet alabilmesi için mobil uygulamamızı kurduk. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kısa sürede tüm sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Firmamız doğru ve güvenilir işler yapmaktadır. Çiftlik mahalle hizmeti olarak dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve size özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz..

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa