Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Doğu General Electric Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Doğu General Electric Klima Servisi

Pendik Doğu General Electric Klima Servisi

Pendik Klima Servisi  olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile Doğu bölgesinde General Electric kombi kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz bize ulaştığınız tarihten itibaren aynı gün servis hizmeti sağlamaktayız. Güler yüzlü çalışanlarımız ile müşterilerin her daim tercihi olmayı başardıkDoğu Teknik Servis olarak bakım, onarım, montaj hizmetleri vermekteyiz. Kombinizi yeni gibi yapıyoruz üstelik ergonomik fiyatlarla. Hizmetimiz, değişimin bir adım önüne geçerek İstanbul’un en başarılı hizmetlerinden biri olmuştur.

General Electric Klima Servisi

Klima Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. General Electric klima bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. Çünkü klimalar hiç durmadan çalışan. Filtre, toz ve polen problemi ve klimaların çalışma performansı yüzde yüz azalmaktadır. Bu durumda, klimalar başarılı bir soğutma işlemi elde etmek için daha fazla enerji tüketmeye başladı.

Klima Servisi

Bakım ve onarım işlemleri için destek ekibimizde ücretsiz bilgi alabilirsin. Mekana göre doğru klima seçimide önemlidir. Eğer büyük bir alan için küçük klima kullanırsanız klima işlevini gerçekleştiremez. Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımını uygulayan servis hizmetleri ihmal edilmemelidir. Uzman olmayan kişilere klimanızı teslim etmeniz ciddi sorunlar açabilir. Bu nedenle, bu sektördeki en önemli konu nitelikli personeldir.
Sertifikalı ve deneyimli kategorisinde hizmet veren Firmamız çok fazla zaman almadan çözümler üretmeye devam etmektedir.

Doğu Klima Servisi

İşinde uzman personeller tercih ederseniz hizmet konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klima seçenekler deneyimli personel ile etkin hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır.

Bakım sürecinde ihmal edilen tüm klimalar yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi en hızlı şekilde yapılmalıdır. Bu kategoride bizi aradığınızda, ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşır. Etkili çözüm yöntemleri ile hizmet veren ekiplerimiz yetenekli profesyonellerden oluşur. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir. Gaz takviyesi, dış motor onarım prosedürleri, filtre, polen ve toz temizleme periyodik bakım sürecinin en önemli adımlarıdır. 7/24 bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa