Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Airfel Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Airfel Klima Servisi

Sultanbeyli Fatih Airfel Klima Servisi

Değerli müşterileriniz için en kaliteli ve en ekonomik çözümleri üretiyoruz. İstediğiniz zaman destek ekibimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul Airfel Fatih servis profesyonel ekibi her zaman yanınızda. Firmamız uzun yıllardır Fatih mahallesinde Airfel klima hizmeti vermektedir. Güvenilir garantili ve uzman teknik servis bizimle konfor içinde ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Klima cihazlarını yılda en az bir kez bakım yapılması lazım. Güvenli bir klima hizmet için her zaman bizi arayabilirsiniz. Firmamız bakım, onarım ve montaj işlerine 7/24 hizmet vermektedir. Buna ek olarak değiştirilen parçalar 1 yıl garanti altına alınır. Firmamız müşteri memnuniyetini ön plana almıştır.

 

Fatih Airfel Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi, Sitede hızlı çözümler sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bulgular sonucunda, gerekli bakım ve onarım konularında uzman teknik arkadaşlarıyla kalıcı bir iz bırakmaya çalışıyoruz. Fatih mahallesinde servisimiz Tüm Airfel marka klimalara hizmetimiz vardır. Klima Üniteleri, enerji sınıfı ve gaz sistemine göre iki kısma ayrılmıştır. Eski kullanılan yan (R22) gaz tipi klimalar ve yeni tip (r410) A tipi klimalar. Klima cihazları iç ve dış iki üniteden doğar.

Airfel Klima Servisi

Klima cihazları soğutma için tasarlanmıştır ancak sıcak ısıtma özellikleri de mevcuttur. Klimaların bakır boruları ne kadar düşük olursa, verimlilik o kadar yüksek olur. Ayrıntılı bilgi için çağrı Merkezlerimizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile en iyi hizmeti veriyoruz. Klimalar, ev kullanımı ve işyeri kullanımı için bölünmüş tip olarak kendi içinde ayrılmıştır. Markalara ve modellere kıyasla farklı değerlere sahiptirler, ancak bunlar ana başlıkları olan klima modelleridir.

Klima Servisi

Klima bakım hizmeti için bir şirket olarak, yılda en az bir kez bakım yaptırmanızı öneririz. Muhafaza edilen klimalar gelecekte önemli sorunlara neden olmaz, ancak yüksek performansla çalışarak, klimanızın ortam klimasını ısıtmasına ve soğutmasına ve düşük enerji tüketimi ile küçük olsa bile bütçenize katkıda bulunmasına izin verirler. Mobil servis ağımız ile Fatih mahallesinde hizmet veriyoruz. Klimalarınız için firmamızı günde 24 saat arayabilirsiniz. Klima servisinden sonra yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınır

Fatih Klima Servisi

Tüm Airfel klimalar için Servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Firmamız tüm yeni Airfel cihazlarının yedek parçalarına sahiptir. Çünkü bu alandaki en eski şirketlerden biriydik, tüm yedek parçalarımız var. Beyaz eşya cihazlarının tam bir incelemesini yapan tek Fatih bölgesinde tek firmayız. Firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa