Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Baymak Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Baymak Klima Servisi

Sancaktepe Fatih Baymak Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi, Fatih Klima Servisi olarak çalışanlarımızın servisi son derece güvenilir ve garantilidir. Şirkette çalışan tüm çalışanlar, iklimlendirme alanında gerekli tüm eğitimleri tamamlamış ve çalışma yıllarında her zaman daha fazla deneyim kazanmışlardır. Firma olarak Sancaktepe Fatih ilçesinde kaliteli klima hizmeti vermekteyiz. Şirketin birinci önceliği müşteri memnuniyetidir ve önceliğimiz kaliteli hizmet sunacağız. Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

Baymak Klima Servisi

Fatih Klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha elverişli ve kış mevsiminde sizi ve ailenizi sıcak ortamlara kavuşturuyoruz.

Sancaktepe Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız. Fatih Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Klima Servisi

Ekipmanın bulunduğu ortama açık olan ve ortamın havasını kullanan ekipmana bacalı klima kazanı denir. Bazı durumlarda cihazdaki adrese servisi aramanız gerekir, ancak bazı durumlarda bu gerekli değildir. Cihazla ilgili anlık sorunları bulmak için çağrı merkezi personelimiz aracılığıyla telefon desteği alabilirsiniz.

Fatih Klima servisi olarak yılda bir kez düzenli ekipman bakımı yapmanızı tavsiye ederiz. Ekipman ilk kurulduğunda, servis ekibimiz size ekipmanın onarım süresi hakkında bilgi gönderecektir. Klima arızalarında ekipman bakımı çok önemlidir. Kaliteli klima hizmeti almak için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa